Колко време се изцеждате??

  • 5 382
  • 6
Здравейте!
Когато аз се изцеждам след време млякото спира, ако продължа няколко минути продължава пак. Но се чудя докога да продължавам и кога мога да знам, че вече са празни. Понеже си мисля, че когато млякото спре и след време пак тръгне това, което тръгва е вече новото мляко, което идва да напълни гърдите за следващото кърмене. На вас горе долу колко време ви отнема да се изцедите?
Виж целия пост
# 1
Аз изцеждам , докато излиза на много тънка единична струйка. Не го обясних май много добре. На гърда ми отнема по около 3-4 минутки . Изцеждам и втората и после пак проверявам дали излиза на силна струя от първата . Но като съм изцедила добре , усещам гърдите си меки и не са натежали.
Виж целия пост
# 2
Изцеждам се за около 20мин и двете гърди с елект.помпа
Виж целия пост
# 3
двете едновременно с електрическа помпа цедях - чаках винаги за 2ри лет-даун. След края на втория като спре да излиза мялко а само капки спирах.
Около 20 минути.

Неможе да цедиш от млякото на другото кърмене Simple Smile То мялкото се произвежда по време на цедене/кърмене Simple Smile

А ти ако кърмиш, защо цедиш  newsm78
Виж целия пост
# 4
Цедях с Авент ръчна и двете гърди за около 20-25 минути,и цедях докато спре съвсем да пуска,или съвсем по малко да пуска.
Виж целия пост
# 5
Desi -ами изцеждам се за да стимулирам кърмата. Колкото и да не вярвах в това - оказа се, че кърмата ми е недостатъчна и се налага да дохранваме. ..Искрено се надявам да е временно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Мама Ежка,  ако за 2-3 дена слагаш бебето на гърдата на всеки 1- 1 1/2 часа и не даваш добавка, вода и биберон  ще има по -голяма полза от увеличаването на кърма с цедене. Никога с помпата няма да отделиш толкова окситоцин колкото като малката устичка докосне зърното.

цялата работа е да повярваш, че можеш да му произведеш всичкото мляко от което то се нуждае  Hug и да си организираш кърмаческа ваканция като няколко дена останеш в леглото и нон-стоп се кърмите. И всичко се нарежда от самосебе си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия