Каква е продължителността на здравното направление?

  • 2 730
  • 15
Взех си направление от личния доктор, знам че преди важеше 1 месец, сега чух, че важи 45 дни, някой може ли да потвърди! Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 1
Сега мисля че вече е 45 дни,но нека и друг го потвърди за сигурност.
Виж целия пост
# 2
Мисля, че до месец трябва да използваш направлението, а направлението важи 45 дни от датата на първичния преглед при специалист.
Виж целия пост
# 3
1 месец е Peace
Виж целия пост
# 4
И на мен личната ми каза че е за един месец , миналата седмица питах.Но знам ли законите се менят непрекъснато  така че може и да е вече 45 дни.
Виж целия пост
# 5
30 календарни дни от датата на издаване
Виж целия пост
# 6
30 дни е от издаването
Виж целия пост
# 7
1 месец. Peace
Виж целия пост
# 8
1 месец. Но след това можеш да отидеш май два пъти на консултация при съответния специалист.
Виж целия пост
# 9
Peace
Виж целия пост
# 10
В рамките на 45 дни от първичния преглед можеш да отидеш на още прегледи при същия доктор. иначе направлението важи един месец от датата на издаване от личния лекар.
Виж целия пост
# 11
В рамките на 45 дни от първичния преглед можеш да отидеш на още прегледи при същия доктор. иначе направлението важи един месец от датата на издаване от личния лекар.

Точно, както писах по-горе.
Виж целия пост
# 12
За първоначален преглед важи 30 дни,а за вторичен при същия лекар до 45 дни от първото посещение.
Виж целия пост
# 13
В рамките на 45 дни от първичния преглед можеш да отидеш на още прегледи при същия доктор. иначе направлението важи един месец от датата на издаване от личния лекар.
Точно.
Виж целия пост
# 14
На 3-ти април си взех направление и лекарят ми каза, че важи 25 дни. Пред вратата на кабинета му пък, пише 29 дни!Много ми е стрнно защо, ако всички вие сте запознати и сте прави?! Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия