Желаете ли възмездие?

  • 2 828
  • 45
Интересно ми е дали е нормално човек да желае възмездие за някой,който го е наранил по някакъв начин или му е сторил нещо лошо?Зли ли са хората,които проклинат някого или според вас това е нещо нормално,начин засегнатия човек да се освободи от насъбралото се в него огорчение? newsm78
Виж целия пост
# 1
Ми, не. Не си фантазирам колко лоши неща ще се случат на някой, който ми е направил лошо. Знам, че рано или късно ще му се върне. Не проклинам никога. Naughty
Виж целия пост
# 2
Рядко, ама много рядко кълна, но се случи 2-3 пъти. За мен това определено беше начин да освободя гнева си, защото буквално ме изнудиха при тия случки и наистина пожелах да им се случи същото. Почувствах се ограбена и изнасилена, макар да не ми се случи буквално това. Не се мисля за зла, защото мен ме прекараха първо и така отреагирах.
Виж целия пост
# 3
Ако въпросът е дали "кълна" - никога. Смятам, че (рано или късно) лошият човек сам ще се издъни.
Виж целия пост
# 4
Напоследък все по-често ми минават през главата такива мисли. Явно е взело да ми писва. Иначе преди махах с рака и продължавах напред.
Виж целия пост
# 5
Не кълна. Убедена съм, че Бог забавя, но не забравя!
Виж целия пост
# 6
Обикновено в началото, когато съм много ядосана ми минават какви ли не такива мисли през главата, но после ми минава бързо и забравям.. Wink
Виж целия пост
# 7
Да. Поне в началото, докато афектът ми е още силен. Нормално е.
Виж целия пост
# 8
Запомнила съм едни думи от Огнената Грейс за бившия й съпруг
- Преди му желаех бавна и мъчителна смърт. Сега съм го превъзмогнала. Съгласна съм на каквато и да е.
Виж целия пост
# 9
Да. Поне в началото, докато афектът ми е още силен. Нормално е.

Чуствам се по същия начин. После минава време и ми минава особено след длебок разговор с приятели и споделяне на какви "гадове" има по света широк Simple Smile Изливаш, изхвърляш си насъбралато от стореното и се успокояваш, че няма ненаказано зло.
Виж целия пост
# 10
Нормално е да искаш възмездие,аз съм доста нетърпелива и ми се иска едва ли не възмездието да е на момента,но...  всяко нещо с времето.
  Грозно е да кълнеш,не го практикувам .
Имахме една съседка която кълнеше внучето си по 100пъти на ден,използваше доста брутални изрази ,по-добре да не цитирам. #Crazy
Виж целия пост
# 11
Че беснея -беснея,викам,крещя, smile3511
но засега не съм клела  Naughty
Виж целия пост
# 12
Да желая,даже имах и планове,който щях да реализирам PeaceНо размислих-има Господ и той гледа отгоре PraynigСигурна съм,4е ще си полу4и заслуженото в пъти пове4е от това,което той ми причини Peace

п.п.не кълна
Виж целия пост
# 13
Ми, не. Не си фантазирам колко лоши неща ще се случат на някой, който ми е направил лошо. Знам, че рано или късно ще му се върне. Не проклинам никога. Naughty

Виж целия пост
# 14
Аз съм скорпион все пак.
Не кълна, но отмъщавам.

Не знам, дали това е клетва,
но на плика на едно писмо
бях написала, че ако бъде
отворено от лице, различно
от получателя, то на това лице
ще му изсъхнат ръцете. Беше ми
писнало семейството ми да не
получава писмата ми. Това пристигна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия