Козметиката на ROC

  • 866
  • 12
Момичета,от доста време се самонавивам да си купя крем на Roc,но във форума е доста малка информацията за тази марка,ако има отзиви и препоръки -пишете.Предварително ,благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ползвала съм едно кремче с витамини и фактор 15, във флакон като дезодорант. Беше разкошно Peace
Виж целия пост
# 2
На мен бяха ми дали мостра от матиращия за смесена кожа, определно изсушава и то прекалено. Не съм доволна от точно този крем, за друг не мога да кажа понеже нямам опит
Виж целия пост
# 3
Ползвала съм едно кремче с витамини и фактор 15, във флакон като дезодорант. Беше разкошно Peace
Това кремче да не от серията хидра + или е не от друга серия?
Виж целия пост
# 4
Моята мостра беше точно от хидра+ и след като не ми хареса си взех на Юсерин от който съм много доволна
Виж целия пост
# 5
Аз също ползвах мостра ,но от златната серия и лицето ми пламна , предполагам,че за всеки е иднивидуално.На 36 години съм и съм в процес на сваляне на килограми и ми трябва наистина ефикастно средство-е знам ,че козметиката не прави чудеса,но при добро поддържане има разлика в състоянието на кожата. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ползвах и съм много доволна от околоочния крем на RoC за уморени очи. Наистина действа много освежаващо, лек е и не дразни очите.
Виж целия пост
# 7
Благодаря, за инфото.
Най - вероятно ще си купя и ще пиша после.
Виж целия пост
# 8
Ползвала съм дневен хидратиращ и с фактор за лятото, нищо особено. Дай си парите за нещо друго, например Биотерм или Клиник Peace
Виж целия пост
# 9
Момичета ,никой ли не ползва тази козметика? Simple Smile
Виж целия пост
# 10
ползвала съм гел за измиване на лице и бях доволна
Виж целия пост
# 11
Ползвала съм едно кремче с витамини и фактор 15, във флакон като дезодорант. Беше разкошно Peace
Това кремче да не от серията хидра + или е не от друга серия?

Точно!
Виж целия пост
# 12
ползвам около о4и, нощен и дневен, но ги редувам  с виши!доволна съм!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия