нощно напикаване на деца в по-голяма възраст

  • 1 009
  • 4
Дъщеря ми е на 15 години и страда от нощно напикаване. Не е прекъсвала с мокрите нощи още от бебе. Търсила съм помоща на лекари специалисти ,но без резултат. Лекувала съм я и с народна медицина  отново без резултат . Това й се отразява адски подтискащо .Лишава се от екскурзиите със своите съученици , трудно й е да ходи на гости с преспиване. Мислехме, че след появата на менструален цикъл този проблем ще изчезне постепенно , но уви. Посъветвайте ме какво да направя!
Виж целия пост
# 1
На каква основа е проблема:психически или някакво заболявание има?С какво е лекувана досега и от какви "лекари специалисти"?
Виж целия пост
# 2
Първото за което се сещам е да и леете куршум.
Виж целия пост
# 3
Може да се лекува с иглотерапия, освен в случай ако има незатворени прешлени  на кръста.
Виж целия пост
# 4
Здравей,
ако проблемът е на психологическа основа, както беше при мен, то след пубертета всичко почти изчезва. Казвам почти, тъй като и до ден днешен -вече съм на 35 год., в момент на силно напрежение аз трябва да отида спешно до тоалетна, иначе  Sick Но принципно като станах студентка вече нямах проблем, т.е. на 18 год.
Всъщност на мен ми помогнаха навремето едни лекарства, но за съжаление не ги помня, а и може би вече не се произвеждат.
Правила ли си консултации и с чуждестранни лекари и знае ли се точно какъв е проблема?
Когато бях някъде на 10-12 год. в България беше дошъл някакъв немски професор, при когото ме водиха за консулт. Той беше категоричен, че ако след пубертета не отмине, ще се наложи операция в немската клиника. Е, за щастие всичко отмина от самосебе си при мен. Но знам точно как се чувства дъщеря ти и много й съчувствам.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия