Наклепах се цялата!

  • 2 099
  • 22
Момичета туко що се боядисах с черна боя, но така хубаво се изпоцапах-- ужас #Crazy. по лицето, по челото, по ушите. Не ме питайте как го направих и аз не знам. Ако знаете банята на какво прилича, ама нея ще я изчистя.
С какво да се изчистя? Моля помогнете ми!
Виж целия пост
# 1
Ако имаш шише с кадрин под ръка, чисти най добре следите от боя  Peace Ако не пробвай с оцет, ако и това не стане пробвай със спирт, ако и това не помогне давай с белина... Едно от всички тези неща трябва да свърши работа  Peace
Виж целия пост
# 2
С крем някакъв - по-мазничък, може и олио.
Виж целия пост
# 3
Веднъж в един салон преди доста години ме накараха да си събирам пепелта от цигарите и с един памук търкаха по челото и врата ми.Върши работа!
Виж целия пост
# 4
недей с белина,ще си съсипеш кожата Cry
Виж целия пост
# 5
пепел от цигари, белина недей!

а крем се слага предварително, аз така знам
Виж целия пост
# 6
Как с белина бе Shocked, в никакъв случай не го прави това.
Аз също съм пробвала с пепел от цигара- маха се боята. Е, не напълно, но пак е по- добре от нищо.
Виж целия пост
# 7
пепел от цигари, белина недей!

а крем се слага предварително, аз така знам
Peace
Виж целия пост
# 8
С лакочистител също се маха лесно боята.
Виж целия пост
# 9
Къдрин.
Виж целия пост
# 10
с пепел от цигара  Peace
действа безотказно.
Виж целия пост
# 11

 Peace

недей с белина,ще си съсипеш кожата Cry

Хора вие не перете ли на ръка все пак  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Няма какво да съсипе... казах го като краен вариант...

Професионалният начин за махане е с къдрин аз го казах вече като средство номер едно!!! Другите неща са като резервен вариант  Peace
А с пепелта от цигари нямам думи, по добре да се наврем в някой комин като коминочистачи тогава определено ще сме по ''бели'' отколкото сме си сега...  Peace
Виж целия пост
# 12
Миранда,пепелта наистина действа.Гадни4ко мирише и особено ,ако си непуша4 аз съм и пак ми вони,но действа.
Виж целия пост
# 13
Миранда,пепелта наистина действа.Гадни4ко мирише и особено ,ако си непуша4 аз съм и пак ми вони,но действа.

Нека да действа нямам против Peace
Виж целия пост
# 14
Ами аз да кажа, че доста си потърках с оцета, пепелта, но нямаше голям ефект.Къдрин нямам, пък и по това време е доста трудно да се намери. Накрая стана с белина. После се понамазах със сумати кремове, и сега се надявам да не ми стане нещо на кожата. Praynig
 Благодаря ви много Hug. Сега отивам и започвам с плочките в банята, че там какво е... Shocked (за пръв път ми се случва такова нещо, а толкова пъти съм се боядисвала Rolling Eyes)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия