носим само поли и рокли.има ли други като нас?

  • 1 663
  • 26
значи от 2 месеца мойта щерка категорично отказва да облече панталон или дънки.ходи само с поли и рокли,и то дънкови,никакви други.всяка сутрин е драма в нас,защото този чорапогашник не пасва на тази пола или пък блузата има едно микроскопично петънце от фулмастер,но не ние не можем да я облечем.няколко блузи изобщо не ги иска,а ако не дай си боже лекичко се изцапа или намокри настава един малък ужас,веднага се преоблича или суши със сешоара.само който е присъствал на сцените в нас може да рзбере за какво става дума.постоянно ме питат ,ама на това дете не му ли е студено с тези дрехи.толкова е суетна,че вече почнаха да и викат коконата.дали това е период и ще отмине,или ще си остане така.купища дрехи си стоят новички,просто защото госпожицата не ги иска.а са все хубавки и сладки.
Виж целия пост
# 1
При нас е обратното - иска да носи само панталони.Полите не са й удобни.
Виж целия пост
# 2
И моята голяма дъщеричка беше така. Сега и малката тръгва по нейните стъпки.
Каката (сега 1-ви клас) чак тази година реши, че иска да ходи с панталони, и то, защото Филип им вдигал полите в училище  #Crazy
Виж целия пост
# 3
 И при нас е така,но с разликата,че го прави откакто стана на две,с тенденция към тотално вманиачаване.Сега е на 2 и 10 мес.,по половин час спорим сутрин какво ще се облича,от чорапите и гащите до пидичките(фибички).Любимо занимание-върти се пред огледалото,прави си комплименти-прекрасна красавица напр.Ако види дете с пола,а тя не дай боже е с панталон,е готова за рев,съответно дава предложение-да го хванем,да го набием,да му вземем поличката.Изобщо огромно значение отдава на дрехите,винаги се е радвала повече на такъв подарък,отколкото на играчка.
Виж целия пост
# 4
И Габи е така
Виж целия пост
# 5
Беше така - сега й е все едно и не е хич суетна, за разлика отпреди 2 - 3 г. Преди редовно се кархме какво да облече, сега в повечето случаи аз подбирам дрехите.
Виж целия пост
# 6
 Laughing Аз съм била точно такава! А ако се изцапам, дори и на площада съм започвала да се събличам, защото не понасям да съм изцапана!
Сега голямото ми момиченце все иска да го обличам в рокли и при нас е драма избирането на дрехи сутрин, но с петната май нямаме проблеми, даже аз понякога се хващам, че изтерясвам вътрешно, като я видя изцапана и я преобличам по 100 пъти, защото манията за чистота си ми остана и до днес! Laughing
Виж целия пост
# 7
При нас е обратното - иска да носи само панталони.Полите не са й удобни.

И ние сме така. С триста зора се кандърдисваме за рокля или пола.
Виж целия пост
# 8
Василена е така, да. Панталон облича само, ако ще кара колело. На градина ходи с поли и сукмани. За разлика от кака си, която пък ходи само с панталони.
Виж целия пост
# 9
Откакто прятелчето Гого я гони по поляната да и вдигне полата вече предпочита панталони-иначе беше фенка на роклите fight
Виж целия пост
# 10
При нас е обратното - иска да носи само панталони.Полите не са й удобни.
  и моята е така от доста време.
Виж целия пост
# 11
При нас е обратното - иска да носи само панталони.Полите не са й удобни.
  и моята е така от доста време.
Дария също, дори не се съгласява да пробва пола, рокличка или сукман, а аз така искам да я накипря като малка дама, с чорпогашник с картинки и поличка с волани, но не ще и не ще.
Виж целия пост
# 12
И Ева е същата кипра. Спорим по половин час какво да облече, когато излизаме. И все настоява за пола или рокля. Добре, че вече е топло.

Най-смешното е, че освен своето облекло, опитва да подбира и моите дрехи Laughing Например следи ако тя е с рокля, и аз да съм с рокля, ако тя е с маратонки - и аз да съм с маратонки.
Виж целия пост
# 13
Това си е задължително и при нас. Василена през ден мрънка за черна пола, защото аз съм имала черна. Ми няма пък да и купя, нъц Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Има го още този период при нас (8г.). Само че аз съм гьон-сурат, а девойката ми е податлива на манипулация, та отдавна си знае, че рокля слага само в извънредни случаи. Не за друго, ами мундарче си пада, а отделно с всяка рокля или пола бастисва по един чорапогащник. Което не й пречи да примрънква при всеки удобен случай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия