Къде във Варна има добър хомеопат

  • 1 432
  • 5
Кажете координати на хомеопат във Варна ,защото вече ми писна с тези лекари за всичко да изписват антибиотик
Виж целия пост
# 1
За мен добрия хомеопат е само на книга, аз съм против хомеопатията.То май моето мнение не е за тук, а за отделна тема, ама както и да е... newsm48
Виж целия пост
# 2
Доволна съм от д-р Яна Янева, Медицински център "Универсум медикал". Занимава се не само с хомеопатия, но и с акупунктура и акупресура. Центърът се намира на бул. "Мария Луиза", над езотеричната книжарница. Телефон 600539
Виж целия пост
# 3
Благодаря за информацията!Ще се обадя за преглед.
Виж целия пост
# 4
Доволна съм от д-р Яна Янева, Медицински център "Универсум медикал". Занимава се не само с хомеопатия, но и с акупунктура и акупресура. Центърът се намира на бул. "Мария Луиза", над езотеричната книжарница. Телефон 600539

Там и хомеопат ли имат вече, не е истина.
Виж целия пост
# 5
На първо мислене ми идва на ум д-р Михаил Костадинов (защото имам час за него през май) за пръв път ще ходя и нямам мнение ,но твърдят ,че е от най-добрите във Варна  , после Иван Джеджев, и имаше още 3-4 имена ,спрягани като  добри .Потърси в темите тук - има и координатите им .
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=14.0

Ама и на мен ми писна от антибиотици ,затова съм се упътила към хомеопатията. Като кихне и айде антибиотик, а после и още два .... Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия