Бихте ли казали на мъжа си, че е много напълнял и тово не ви харесва?

  • 5 779
  • 117
Имам си ник , но пиша анонимно, след като заживяхме заедно , вече 1год официално той напълня с около 15кг, по принцип си беше  с нормално тегло, но сега с това шкембе и това дупе, някак си не ме кефи! Аз съм доста слаба и някак си ми е много смешен вече! Много е гадничко така да разсъждавам, но дори нямам желание да си лягам с него! Казах му да отслабне, все ми обещава, че ще  пази диета, но просто като види храна се нахвърля, като обезумял върху нея, все едно не е ял 5 дена! Аз си го обичам, но не го искам да е дебел искам си го предишния! Cry
 Как да му помогна да отслабне?Всички дрехи му стоят толкова смешно вече Crossing ArmsПочна да се сменява вече гардероба, а аз не искам да си имам дебел мъжжж Cry
Виж целия пост
# 1
трябва сам той да го поиска.
Ти едва ли би могла да му въздействаш.
Виж целия пост
# 2
И аз всеки ден му повтарям. И той все обещава, ама..... Като бяхме гаджета беше 73-4, а сега е около 92-3. Еми то си е бая отгоре. Не се нахвърля на храната, даже аз ям повече от него , но е обещал тази година да се поправи Grinning
Виж целия пост
# 3
Не само бих му го казала, но му го казвам вече много пъти. Не е много напълнял, но си има порядъчно шкембенце Laughing. Аз и с него си го харесвам, защото е човек със страхотен дух. Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Моят мъж качи 10 кг., от началото на връзката ни, но на мен не ми пречи, ако нямахме кантар, нямаше и да забележа  Laughing

Щом за теб това е проблем, помогни му, ако ти се занимаваш с яденето, промени менюто, без да му казваш- слагай на масата по-малко въглехидрати. Мъжете обичат месо, ще е доволен- риба, пиленце, заек, телешко ... вместо гарнитура от картофи, ориз и т.н.- само салати и без това сега им е сезона  Simple Smile пък и бързо свалят, за разлика от жените  Tired сигурна съм, че даже няма да се усети  Peace


Ако поставяш въпроса пак, не го прави директно, а му намекни, че си загрижена за здравето му ... все пак човек се променя с  годините, килата са едно на ръка, но остарява, побелява, на никой няма да му стане приятно, ако изведнъж половинката му сервира, че се влияе до такава степен от външния му вид, че да се отвращава от него  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Защо пък да не му кажеш, моя по празниците заформи едно шкембенце и аз си му казах. Сега пак си е във форма. Какво лошо има да кажеш на най-близкия за теб човек, че е напълнял и ти се иска малко да си върне старата форма newsm78. Не разбирам притеснениетята ти.
Виж целия пост
# 6
Казвам му го, доста често даже Wink И той ми прави намеци на мен от време на време Simple Smile
За последните 9-10 години аз съм +6 кг, а той +20, аз поне имам една бременност зад гърба си ( за оправдание Wink) а той няма нищо, с което да се оправдае, затова търпи повече критики Laughing.
Виж целия пост
# 7
Винаги му казвам когато е качил или свалил кг. Ето сега е напълнял и той се ограничава , но не заради мен, а защото не се чувства комфротно
Виж целия пост
# 8
Казвам му,но той си знае и не се сърди.Аз смених менюто и сега вечеря само салата и през ден ходи на басейн.Но е необходимо човек сам да реши,че има нужда от промяна.
Виж целия пост
# 9
Бих, и съм го правила. Миналата зима мъжа ми беше станал почти 100 кила. Изобщо не му отива Naughty Има мъже, на които просто килцата им "седят" хубаво - изглеждат като големи добродушни мечки, които ти иде да гушнеш Hug Моят мъж приличаше на наденичка hahaha Не знам дали постоянното ми мърморене е имало някакъв ефект, но свали почти 20 килограма за около година и сега си е същото секси парче от студентските ни години Wink
Истината обаче е , че човек трябва сам да си реши за тези неща, не става с натякване и заплахи. Ето, за цигарите го моря вече години наред, а не само че не ги е отказал, ами ги и увеличава Confused
Обаче изказването ти, че заради килцата нямаш желание да си лягаш с него, просто ме уби Shocked Не ми е хрумвало, че може чак дотам някой да се дразни от наднорменото тегло на половинката си Rolling Eyes Мисля, че при това положение е наложително да отслабне, защото иначе връзката ви отива на кино Confused
Виж целия пост
# 10
Казвам му и той не се сърди.По едно време беше качил доста,но сам реши и си свали килограмите.
Само ме е яд,че сваля супер лесно,а аз ходя непрекъснато гладна и не слабея:( Не е честно.
Виж целия пост
# 11
Ние пък сме обратния случай. Аз много напълнях след второто раждане и като ми спомене нещо за теглото все едно избухва втора световна война. Много е неприятно, но трябва да се стегна. Истината е, че е натякване от тегова страна НЕ става.

Като спомена нещо за неговото бирено коремче, казва, че бил солидарен с жена си.
Виж целия пост
# 12
Ние бяхме с разлика 5 кг, когато се оженихме. После аз окльощавях, той качи - сега разликата ни е 20 кг Joy Сега е с нормални кг за ръста си, уж. Ако тръгне да напълнява, едва ли ще му кажа нещо, не обичам да критикувам и съответно да ме критикуват. Предполагам, че бавно бих преминала на по-лека диета (и той тайно да си дояжда Laughing). Но ми се струва, че той трудно ще се остави да надебелее, много тренира Rolling Eyes Ами да, това е идея. Подари му карта за някакъв спорт и ходете двамата.
Виж целия пост
# 13
Винаги му казвам, когато е качил някое кило отгоре. Той не се сърди, защото знае, че съм права.  Peace
Виж целия пост
# 14
Ами да.. казвам му.. И той не се сърди, ами взима мерки Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия