какъв кростренажор

  • 752
  • 3
Мислехме да си купуваме Спортер, беше на промоция в Метро, около 390-400лв.
обаче когато отидохме, беше свършила промоцията и беше 460лв., а имаше Кетлер на промоция 530лв., на мен не ми се дават толкова пари (около 130лв. разлика) и мисля да изчакаме пак промоцията, но се чудя има ли други марки около тази цена, не искам да има кой знае какви екстри и компютри Grinning
Какво ще ми препоръчате?
Виж целия пост
# 1
Мислехме да си купуваме Спортер, беше на промоция в Метро, около 390-400лв.
обаче когато отидохме, беше свършила промоцията и беше 460лв., а имаше Кетлер на промоция 530лв., на мен не ми се дават толкова пари (около 130лв. разлика) и мисля да изчакаме пак промоцията, но се чудя има ли други марки около тази цена, не искам да има кой знае какви екстри и компютри Very Happy
Какво ще ми препоръчате?


Здравей, very nice!
Аз ползвам Sporter, купих го от същата промоция в Метро. Моя приятелка пък си взе Кетлер и трябва да ти кажа, че не намирам никаква разлика между двата. Много съм доволна, но друг е въпросът, че не мога да издържа повече от 10 минути на най-ниската степен дори! Laughing Ти защо се спря точно на кростренажор, коя част от тялото си искаш да поддържаш? Питам те,защото всеки различно ми казва и още не мога да разбера за кое е най-подходящ? Аз усещам най-силно напрежение в бедрените мускули, а ми се искаше и на дупето да да влияе...
Виж целия пост
# 2
мои приятели имат кростренажор, свалиха от корем, палски, дупе и крака
това ми харесва, че влияе на доста групи от тялото, а не само на крака, както велото (а и то натоварва много ставите)
значи, да си чакам промоцията на Спортер, кога ли ще е следващата newsm78
Виж целия пост
# 3
здрасти! И моя кростренажор е на спортер купих го за 394 лв а другия месец го намалиха на 356лв затова чакай промоцията , това е моя съвет. Иначе съм доволна от уреда през ден го карам по 30 мин на 2 степен с 15 км  потя се обилно (което е от голямо значение), усещам напражение в бедрата и дупето главно! Winkуспех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия