иэпробвана диета

  • 988
  • 7
за първи път пиша в този форум,и ще ви издам моята диета тя е много проста и действа,взаимствана е от  други можеби:закусвате плодове ,обядвате месо със салата или без,следобяд плод и за вечеря извара с шарена сол и зелена салата.След първите бясни дни свикваш и после карам така няколоко месеца,но и тичам на стадиона когато мога ,това е и ако някоя реши да пробва ще види че има ефект.УСПЕХ,аз и в момента я правя
Виж целия пост
# 1
Да тази диета е много добра,четох я преди години в книгата"Сила за живот"(е не точно същата,но на този принцип)-не си гладна, а топиш килца.Мерси че ми я припомни  bouquet
Виж целия пост
# 2
Това е някаква комбинация между разделно хранене, ниско въглехидратна диета и моно.

За два месеца няма как да не се отслабне с такъв режим, но пък е доста скучен.
Тази извара би трябвало да има някакви други млечни варианти, все пак.
Виж целия пост
# 3
аз избрах изварата защото е нискокалорична,а пък и като ядеш сирене ти се отваря апетит
Виж целия пост
# 4
Диетата наистина звучи доста добре,ама как мразя тая извара Sick след прекараните 3 дни само на нея...без шарена сол..но като се замисля тогава отслабнах с 3 кг.

Маги_мей,а какви са резултатите?От колко време си на диетата?  bouquet
Виж целия пост
# 5
Това е някаква комбинация между разделно хранене, ниско въглехидратна диета и моно.

За два месеца няма как да не се отслабне с такъв режим, но пък е доста скучен.
Тази извара би трябвало да има някакви други млечни варианти, все пак.

Да така е... Няма начин да не се отслабва, но е много еднообразно за такъв продължителен период и идва момент в който организма ще привикне и е възможно да спре да отслабва... Но отслабването тук идва от намаления прием калории и разделния принцип на храната + спорта... Със сигурност действа  Peace

аз и в момента я правя

Какви са резултатите при теб?   bouquet
Виж целия пост
# 6
Звучи добре.А салатите може ли да се подправят със zехтин и оцет?
Виж целия пост
# 7
може разбирасе,чат пат се и глезя със солети
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия