Добър педиатър в района на Младост?

  • 21 059
  • 22
Моля мамите които са от Младост, да ми кажат къде има добър педиатър, който да работи със здравната каса. Не съм доволна от нашия ,и мисля да го сменям.
Виж целия пост
# 1
 Ние сме при Елена Иванова в Студ.поликлиника.
Виж целия пост
# 2
И на мен ми предстои избор на педиатърв района на Младост и още не съм избрала, а време не остана.
Ще следя темата и аз. Blush
Виж целия пост
# 3
Най - добрия педиатър в Младост1 за мен е д-р Надежда Иванова в 25та поликлиника. Синът ми е на 5 години, сега очаквам второ дете и вече не живея  в Младост, а в Княжево, но не бих я сменила за нищо на света.
Виж целия пост
# 4
Ние сме при Елена Иванова в Студ.поликлиника.

Може ли да ми пратиш кординати на Е. Иванова. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 5
25 поликлиника д-р Ранева и Вашева
Виж целия пост
# 6
И аз съм при Надежда Иванова и съм доволна. Ще запиша и бебето при нея. Спокойна, уравновесена и се интересува от новостите.
Виж целия пост
# 7
Много се радвм, защото избрах наслука д-р Иванова, радвам се от хубавите отзиви. Grinning
За всички - настойщи и бъдещи майки от Младост, малко инфо - ходих в новата поликлиника Младост, там работят следните педиатри:
к-т 15 - д-р Елка Славова
к-т 16 д-р Надежда Иванова
к-т 18 д-р Милчо Галев
к-т 21 - д-р Миглена Битракова.
Виж целия пост
# 8
Някои може ли да каже къде се намира тази нова поликлиника в Младост
Виж целия пост
# 9
Ако идваш от Цариградско по бул. Йерусалим, се пада зад сградата на Мобиком. Има един нов магазин Pro Market, когато стигнеш до него, веднага завиваш в ляво и карайки направо, след около 150 метра ще стигнеш до 2-3 нови кооперации, пак отляво. Там трябва да питаш някой (може и работниците на строежите), поликлиниката се пада зад голямата кооперация, една кафява и труднозабележима, двуетажна, нова сграда. Пише с червени букви: "Поликлиника Младост"
 Crazy Май стана много сложно, но дано се ориентираш. Успех  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Да ви кажа и аз се записах при Надежда Иванова, но не съм доволна!
Виж целия пост
# 11
gabi, защо не си доволна?
Виж целия пост
# 12
Отговорих на лични
gabi, защо не си доволна?
Виж целия пост
# 13
Учудвам се, че има доволни от Н. Иванова въобще. Явно не сте имали проблеми, за да я тествате истински, което е хубаво, де. Или се държи различно с различните пациенти. Изписва противоалергични на дете с астма, без да даде направление за алерголог. Родителите на свои разноски и едва ли не криейки се от нея, защото ще се обиди. Изписва АБ при най-малкото.....Имам доста приятелки, запиани при нея и всичките или са я сменили, или им предстои. Бях записала голяма при сестра й-Благовеста Иванова. Е, нищо не разбира от деца. Много мила и добричка, ама аз я учех на някои неща.

За д-р Ваня Маринова съм чувала само добри отзиви от 27ДКЦ.

Виж целия пост
# 14
Тази нова поликлиника в Младост ми е много удобно и близо, някой може ли да каже нещо за оставалите педиатри, освен за д.р Н. Иванова, има ли читав въобще или да бягаме в друга поликлиника, въпреки че засега ще останем при Н. Иванова, но само за ваксини и картон, а инак викам в къщи на частно педиатърка, на която имам голямо доверие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия