Ходил ли е някой в хотел Анкор - Синеморец?

  • 7 667
  • 7
Ако имате впечатления от хотел Анкор - Синеморец, моля да ги споделите, че мислим да отидем там през септември с детенце.  Sunglasses В сайта всичко изглежда супер, но в действителност?!...  newsm78
Виж целия пост
# 1
за този хотел нищо не знам Tired

но защо не погледеш това

http://www.hotel-varvara.com/

не е далеч от Синеморец и на нас лично м.г. много ни хареса

или ти държиш на Синеморец?
Виж целия пост
# 2
Аз имам! Laughing
Впечатленията ми са от преди 2 лета, но като гледам сайт-а едва ли нещо се е променило драстично.
Честно да ти кажа аз не бях очарована, въпреки, че на картинка изглежда супер. Действително е ново и подържано.
Но стаите са малки и тези бунгалца като се напекат през деня - няма спане, ни денем ни нощем.
Има климатик, но не може да се спи когато е включен, защото е поставен точно с/у леглото и духа много.
Цените в ресторантчето на комплекса бяха доста завишени за това тъпо селце Синеморец. Кухнята не беше особено добра.
Плажа е на 10-15 мин. път пеша /друг вариант е да ходиш с колата, но пък плащаш паркинг за цял ден,
въпреки че го ползваш 2-3 часа. Освен това колата като се напече - вътре става 50 градуса/
На самия плаж не е девствено като едно време, защото почиващите в Бела Виста Бийч Клуб никак не са малко.
Това се сещам. Ако те интересува нещо - питай.
Виж целия пост
# 3
Не държа да е точно в Синеморец, просто това ми попадна и ми харесаха снимките...  Embarassed Мисля, че комплекс с басейн, бунгала или някакви подобни  къщички е удачен вариант за почивка с дете на 1 год. Ако имате други идеи - отворена съм за предложения!  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
упс Embarassed съжалявам, не съм разбрала, че става дума за бунгала
Виж целия пост
# 5
На снимките стаите и къщичките изглеждат нормално големи. Gercho, ти sтая или къщичка ползва? Аз се колебая за къщичка, но не знам дали си струва 2 пъти по-високата цена. Донякъде е интересно до колко вечер работи ресторанта - да не е някаква лудница до 2-3 часа, щото ще ходим с чавето все пак  newsm78
Виж целия пост
# 6
Здравейте, бях там  преди 2 години. Много ми хареса хотелчето, ние бяхме в стая 2 души. Но ако сте с детенце пробвай  http://www.casadomingo.info/

Иначе плажа на Синеморец - този до р. Велека, а не малкия до хотела, е моята сбъдната мечта.
Виж целия пост
# 7
Бяхме там миналото лято. Като цяло....ами не съм доволна.
Бунгалата са хубави, има място и за детско легло, но наистина като напече става ужасно топло, климатикът доста шуми. Излизаш от бунгалото и си на басейна, дори можеш да оставиш хлапето да спи и ще го чуеш ако се разплаче. Ресторантът е скъп в сравнение с останалите в Синеморец.
Много е шумно, постоянно се чува глъч откъм басейна, т.е. буквално до стаята ти...
Управителката и тя е една гръмогласна...по цял ден викаше нещо. Вечер от ресторанта също се чува доста.
В общи линии...за тези пари бих предпочела да почивам другаде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия