За майките,които искат момченца.

  • 1 267
  • 26
Нека видят това.
http://dnes.dir.bg/2007/04/11/news1561547.html
Виж целия пост
# 1
Да бе... ooooh! Аz като пу6их по 2 кутии,а мъжа ми по 2 и половина Embarassed zа6то имаме момче Whistling
Виж целия пост
# 2
Не вярвам на това. Аз също пуша и то от доста години, мъжът ми също /само, че по малко  Wink/ пък си имаме момче. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
И двамата сме непушачи пък имаме момиче.
Виж целия пост
# 4
Ами и аз не вярвам особено. Но аз съм и не пушачка де! Иначе знам много, които пушат пък си имат момчета Peace
Виж целия пост
# 5
Тогава хайде да ги опровергаем дружно тези учени.Аз не мога да участвам в статистиката,защото имаме момче и момиче.Аз пуша,мъжът ми не. Flutter
Виж целия пост
# 6
И двамата сме пушачи и резултатът не е този, който казват учените Joy
Виж целия пост
# 7
Не вярвам на това.Аз пушех много преди да забременея,а за мъжа ми да не говорим,пък за сега казват,че ще е момче и триизмерния го потвърди.След някой друг месец ще кажа със сигурност дали е вярно  Laughing
Виж целия пост
# 8
При нас това "проучване" не важи. Grinning
Виж целия пост
# 9
Не знам!Трудно би ме убедила-моя позната не е пушила никога и има 3 момичета,а четвъртото е момче Mr. GreenНаскоро четох че на красиви родители се раждали момичета! newsm78 Кой ли го определя.Поредно глупаво статистическо проучване SickТогава тези който имат момче и момиче са наполовина грозновати и наполовина Убави Joy
Виж целия пост
# 10
Да бе... ooooh! Аz като пу6их по 2 кутии,а мъжа ми по 2 и половина Embarassed zа6то имаме момче Whistling
Ами то не е казано, че всяка майка, която пуши, ще ражда винаги момиче.
Виж целия пост
# 11
Пушим и двамата и имаме момиче  Peace
И какво сега.. мъжете пак ли по-кекави ще дойдат?! Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Двама пушачи - две момчета  Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Наскоро четох че на красиви родители се раждали момичета! newsm78 Кой ли го определя.Поредно глупаво статистическо проучване SickТогава тези който имат момче и момиче са наполовина грозновати и наполовина Убави Joy

ААААААААААААА не съм съгласна! Crossing Arms Аз каква съм хубавица ( а и мъжът ми не е за изхвърляне) пък имам момче Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Поредната глупост...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия