Детски велосипед Drag или Dino?

  • 12 929
  • 45
Търся подходящ велосипед, размер 16" за дъщеря ми. Сряла съм се на тези две марки, но ми се иска да събера мнения от хора, които са купили такива колела на децата си. Кое според вас е по-доброто? Иска ми се да не е много тежко и задължително да е с помощни гуми.
Някой дали знае Дино да се продават в Пловдив? Искам да го видя на живо, а не да го поръчвам по интернет.
Виж целия пост
# 1
Да ти кажа не мога много да ти помогна,ние от една седмица сме с Дино,но колелото много ми харесва.Това ни е първото колело и не мога да направя сравнение,но е страхотно.Малкия веднага го подкара,гумите са много интересни-тънки.
Имам приятелка,чието дете има същото колело,а преди него са го карали още 4 деца и каза ,че са много здрави.
Виж целия пост
# 2
Радо има Драг, но е 20" - няма помощни колела. Доколкото виждам от сайта им, 16"-та има помощни колела. Ето сайта на Драг и на българския представител.
При условие, че Радо е доста див - колелото вече втора година не е мръднало и сме много доволни.
Виж целия пост
# 3
Драг са много добра и реномирана фирма за велосипеди  Peace
Аз бих заложила на нея.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за отговорите. Свързах се с вносителите и взехме директно от тях ето това колело

Оказа се, че в Пловдив не ги продават никъде и наши познати отидоха в склада в София да го вземат. Утре го чакам.
Виж целия пост
# 5
kakva e tzenata na tova kolelo?
Виж целия пост
# 6
120 лв.
Виж целия пост
# 7
И нищо не казваш, детето доволно ли е?
Виж целия пост
# 8
Детето е много доволно и всеки ден иска да го кара. Моите впечатления са, че колелото е хубаво, но тя и цената му е хубава  Wink
Виж целия пост
# 9
Вие пазарувахте на едро  Laughing
Виж целия пост
# 10
Да, и познати го купиха и ни го докараха до Пловдив. Ако трябваше да го купим на редовната цена + доставка до Пловдив пустото му колело щеше да излезе 150 лв.
Виж целия пост
# 11
аз си мислех, че моя мъж се е хвърлил на най-скъпите колела - 135лв преди 2 години (май и сега са толкова Thinking) за 20" Драг newsm78

със здраве да си го кара щерката Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Драг са много добра и реномирана фирма за велосипеди  Peace
Аз бих заложила на нея.
Peaceи ние сме с Драг
Виж целия пост
# 13
Драг са много добра и реномирана фирма за велосипеди  Peace
Аз бих заложила на нея.

Вярно е. Но за сметка на това " ДИНО" произвеждат велосипеди от 1920 год.
Виж целия пост
# 14
И с какво Драг са по хубави от Дино?...ако може някой да ми отговори,защото аз направих сравнение и Дино определено повече ми харесва Peace
Има калници (Драг няма) ,има преграда на веригата (на други колела не съм виждала),по-леки са от Драг.
 Единствено на Драг ми харесват повече цветовете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия