количка ПУКИ на Чиполино

  • 2 669
  • 9
Момичета моля за помощта ви. Предстои ми раждане през юни /живот и здраве/ и съм се спряла на количка ПУКИ на Чиполино. Много ми харесва, влюбена съм в нея  Crazy. Споделете мнението си, някоя от вас ползвала ли я е и какви са отзивите й ? Някой казват, че била тясна, други напротив, в крайна сметка какво ? Коша за кола удобен ли е ?  newsm78 Благодаря ви предварително за отговорите !  Heart Eyes
Вижте количката тук :
http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2007&c … ry=160&type=1
Виж целия пост
# 1
Количката е готина, но не виждам как може да лежи в това столче първите 6 месеца... Не съм голяма разбирачка, но по-добре да има и зимен кош (или поне да става за напълно легнало положение).
 Peace
Виж целия пост
# 2
Имам тази количка и много си я харесвам!В началото през първите 3-4 месеца ползваме допълнително дюшече за отдолу.Сега вече седим в нея и ние много удобна,много е лека което я прави и по-маневрена.Препръчвам ви я!  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Имам тази количка и много си я харесвам!В началото през първите 3-4 месеца ползваме допълнително дюшече за отдолу.Сега вече седим в нея и ние много удобна,много е лека което я прави и по-маневрена.Препръчвам ви я!  Simple Smile
мерси lulu, това исках да чуя. Ми защо сте слагали дюшече, да не е твърда много ?
Виж целия пост
# 4
И ние се бяхме спряли на нея, но щом я видях, веднага се отказах. Видя ми се много малка, тясна, и някак никаква спряммо останалите колички. Единствено ми допадна кошницата за кола. Но определено не е това, което е на снимката. Ние се подлъгахме и чак до София отидохме.
Виж целия пост
# 5
Ние имаме същата количка, но модел от миналата година и беше без кошчето за кола. Количката е много удобна, маневрена, лека. Сега вече я ползваме в седнало положение.
Ще ти кажа какво аз намирам като недостатъци, а преценката си е твоя  Peace
- В положението за новородено трябва да има някакво дюшече, защото някак там, където са крачетата, е малко по-високо. Аз слагах тънко дюшече, което майка ми направи - една калъфка от възглавница, пълна с мънички парченца дунапрен.
- Има две дръжи за бутане, не е цяла дръжка. Това е недостатък когато детенцето поотрасне и докато си на разходка то заплаче и иска на ръце. Невъзможно е да буташ количката с една ръка.
 
Лично аз харесвам количката и не мисля да купувам лятна. Тази ще ми върши работа.
Виж целия пост
# 6
Ужасно неудобна!

Харесах я защото е лека, но май само това е предимството.

1, Като корито е и ако не сложа нещо допълнитено, за да я "нивелирам", беб е целия изкривен. Не ти трябват никакви дюшечета, възглавнички и тем подобни. Всичко това води до допълнително загряване, а в летните жеги се сещаш сама...

2, Ужасно друса, поради малките колела. За амортисьори да не говорим, че няма.
3, Пласмасовите й джаджи се чупят лесно. Постарах се да говоря поне с 5 майки в парка и нито една не е доволна.
4, В сравнение с останалите колички е много тясна, което в последствие оцених като голям недостатък.

Виж целия пост
# 7
и аз я гледах, но коша за новородено е ужасно малък и тесен, детето е захлюпено вътре и не се вижда от никъде. нашата мадама е едричка и незнам къде щях да я побера. Не мисля че е удобна и за това не я взех
Виж целия пост
# 8
А колко горе-долу струва една такава количка?
Миналата година, когато и аз се бях втурнала в проучвания за колички, ми направи впечатление, че Чиполино, Кенгъру, и т.н. подобни колички излизат 250-300 лв.
Затова в крайна сметка си взехме Кортина на Чико - 550 лв, но с включено кошче за кола, което само по себе си струва 180 лв, така че Чикото излезе на много добра цена, и е с много добро качество.
Виж целия пост
# 9
А колко горе-долу струва една такава количка?
Миналата година, когато и аз се бях втурнала в проучвания за колички, ми направи впечатление, че Чиполино, Кенгъру, и т.н. подобни колички излизат 250-300 лв.
Затова в крайна сметка си взехме Кортина на Чико - 550 лв, но с включено кошче за кола, което само по себе си струва 180 лв, така че Чикото излезе на много добра цена, и е с много добро качество.
Ми специално тази, която аз си бях избрала струва около 318 - 319 лв. Смятам, че е поносима като цена. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия