криви очички?

  • 616
  • 6
Здравейте, педито ни каза, че дъщеричката ми криви едното оченце. Каза ми да се посъветвам с детски офтамолог, но не знам къде да ида (така и не ми каза). Не съм се интересувала кои са добри в тази област, така че се надявам да ме посъветвате добре. Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Как така не ти каза? Не ти ли даде направление?
Пробвай тук, има по принцип всякакви специалисти, но са сутрин.
ДЕТСКА КОНСУЛТАТИВНА ПОЛИКЛИНИКА   Ул. Н. Геров 2,   549131, 549132, 549000
Пращам ти картата
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=8ac9080ea7c5d49948cb804799c8f5 … p;ix=37&iy=38

Сега видях, че д-р Слънчева препоръчва  д-р Топов от детска очна клиника на Александровска болница. в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=63cd6a4ac6801418b451 … mp;topic=180400.0
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря за отговора!
Наистина не ми да де направление, нито ми каза къде да отида.
Виж целия пост
# 3
Това е много странно, защо не я попиташ за направление. Ако не, направо ви пожелавам всичко да мина взъможно най-леко! Hug
Виж целия пост
# 4
Да, а при положение, че го питах къде да ида, но се усука нещо и нищо не ми каза....
Дано не е нещо сериозно. И аз теб те  Hug
Виж целия пост
# 5
Детска очна клиника на МА - д-р Павлин Кемилев Peace
за мен това е точният Човек.

имаме си и друга лекарка, но работи в частна клиника, и затова няма смисъл да я пиша.
Виж целия пост
# 6
Здравейте.
Мойто момиченце е на 2г. и4м.Отдавна съм забелязала,че криви очичките.Водих я на офтамолог,който установи че едното оченце е +2,а другото -0,5,но неможах да разбера какво означава това.На въпроса ми имали кривогледство,каза че и е под въпрос,защото имала монголска гънка,която май създавала тово впечетление.Става въпрос за кожичката от вътрешната страна на оченцето е по-напреде и леко закрива ъгала на оченцето ,и като погледне на страни оченцето което гледа навътре сякаш се скрива под тази гънка.(ох-и аз така го обясних,дано да сте ме разбрали).Както при хорато от монголоидните раси.
Сега постоянно се взирам в нея и все ми се струва,че нещо не е както трябва.Когато беше на годинка я бях водила при друг офтамолог,които искаше да и направи снимка на очните дъна на нещо като компютър,но нямаше как да я накарам да си фокусира погледа.Дали сега като е по-голяма ще може да мине този преглед?И дали само по този начин може да се установи дали детето ми има наистина кръвогледство?Чудя се имали и други при които е поставяна такава диагноза монголска гънка.
Благодаря ви предварително.
 Munichka,дано не се сърдиш че пуснах това в твоята темичка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия