''Цигарите'' - пушачи или непушачи по време на диета, а и не само тогава?!?

  • 14 733
  • 202
Здравейте момичета...  bouquet

Поредното анкетно проучване от мен...  Heart Eyes Имам проблем - пуша много 15 (1 кутия за ден-два) и в същото време спазвам диети, но нещо се получи засечка на кантарЮ...  Mr. Green Пречи или не пречи тютюнопушенето при диетите и отслабването или... вие сте...?!? newsm78 Знаем, че то е вредно за здравето, но както се казва ако пушим доста, то нека ''само и единствено това ни бъде порока''...  bishop


Виж целия пост
# 1
Никога не съм пушила опитвала съм, но до там
според мен не пречат една приятелка много отслабна когато пропуши и сега не иска да ги спира защото мисли, че ще надебелее
Ако заместваш всяка цигара когато ти се пропуши с храна ... не знам къде ще му излезе края  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Да пуша
Пуша от 5 години
Пуша до 20 цигари на ден
Питам се постоянно дали пречи или не на дадена диета (затова пускам и анкетата)  newsm78

Слушкам ви...  Rolling Eyes

Ако заместваш всяка цигара когато ти се пропуши с храна ... не знам къде ще му излезе края  Mr. Green

Именно затова започнах да пуша повече от нормалното...  #Crazy
Виж целия пост
# 3
Аз си пуша...много ми е трудно да ги откажа,а съм се пробвала.МИсля,4е е по-трудно да откажа цигарите,отколкото да гладувам драконовски..ама и на глад ве4е не издържам.Искам да ги откажа,ама...Все си мисля,4е без цигарите храната би се обработвала по пълноценно,оба4е като спрем цигарите и заменяме липсата им с нови похапвания..и от там идва проблема.Просто намали цигарите ако не можеш да ги спреш,но си струва да се борим и за тази кауза.Само като си помисля на какво мирише колата ми,палтото ми...и това е само това,което аз усещам,а тия дето не пушат около мен си предтсвям колко им е неприятно..абе голяма гадост са цигарите...
Виж целия пост
# 4
Аз не пуша. Обаче 2 приятелки отказаха цигарите от раз и не искам да ти казвам на какво приличат. Според мен трябва да се намаляват постоянно, за да не се стресира организма толкова! И, разбира се, ще трябва желязна воля, за да си спазваш диетата! Обаче ти си много силна и имаш страшна воля  Naughty ! Я, виж колко много си отслабнала  newsm10 ! Така че почвай да ги намаляваш  smile3521 ! Веднага  smile3515 ! Никви цигари не ти се полагат днес повече  PeaceHug Стискам ти палци!  love001
Виж целия пост
# 5
Незнам дали пречи /то със сигурност пречи, но дали повече/, при диета, но примерно когато лунувам пуша по-малко защото ми става лошо като препуша. Спирах ги за 3мес. миналата година и нищо не качих.Не замествам цигарите с ядене, напротив още повече не ям. Моето сигурно е на психична основа защото се подтискам. Когато се наям, тогава ми се допушва инче не толкова, а също и когато пия кафе.
Виж целия пост
# 6
Да, пуша. Осма година вече. Пуша до 20 цигари на ден, а на кръчма пуша по две кутии за няколко часа (сега покрай яденето отказвам и кръчмите  hahaha )

Отказвала съм ги вече цигарите. Година и 7 месеца не бях палила и тогава сефте качих килограми. От 48 станах 60 кила.

Тогава с тренировки ги свалих за отрицателно време, но междувременно пак бях пропушила като разсъждавах по следния начин: Хем не пуша, хем ми е гадно, че съм дебела.

После отслабнах до 50 кг и си казах: Хем ми е готино, че пуша, хем съм си слабичка, защо да ги отказвам?

Сега пак съм дебела, ама пък си мисля: Тъй и тъй съм дебела, поне ще си пуша, че то с това неядене само това удоволствие ми остава...

Извода: Аз лично нямам проблеми със  свалянето на килца докато пуша...

Мирандичка, пуши си душко  15 , то ако и цигарите откажем, скоро ще вземе да ни сърби между плешките и крилца да ни никнат...  Innocent  angel008 People Angel
Виж целия пост
# 7
Smile, много правилно си го казала.То ако и пушенето откажем......"големият светец и богу не е драг".
Виж целия пост
# 8
Мирандичка, пуши си душко  15 , то ако и цигарите откажем, скоро ще вземе да ни сърби между плешките и крилца да ни никнат...  Innocent  angel008 People Angel

 Joy hahaha Joy

Даммм, много хубаво изказване  Peace Аз съм ги спирала веднъж за 7 месеца и на няколко пъти за по седмици..., но тогава хапвам повечко сякаш...  Rolling Eyes Искам да ги спра, но в момента всеки казва, че пречи на диетата..., а така ми е трудно с това диетуване, че и мисълта да спра цигарите ми идва да ида и да си кУпя едно цветно въженце направо...  Mr. Green Искам да ги спра, но сега точно не ми се отдава...  Shocked Просто се чудя наистина пречи ли или не на диетите... все пак си е токсично вещество... Предполагам никой не знае правилния отговор на този толкова спорен въпрос, но нека видим все пак какво е всеобщото мнение на народа...  Peace
Виж целия пост
# 9
...Пречи или не пречи тютюнопушенето при диетите и отслабването или...
Миранда, знаеш моето мнение, преди време бях писала в Суровоядството, пушенето и здравословното хранене/ респективно здрав. смъкване на килца са две несъвместими понятия. Според мен имаш достатъчно силна воля, така че подложи я на изпитание за пореден път и докажи на себе Си че можеш да победиш навика като ги спреш цигарите тоз път не за 7мес а завинаги. Постигнеш ли таз победа над себе Си, то мечтаните кг лесно ще дойдат. И Ти пожелавам скоро да смениш това димящо зверче от аватара Си с картинката от първият си постинг.
Виж целия пост
# 10
...Пречи или не пречи тютюнопушенето при диетите и отслабването или...
Миранда, знаеш моето мнение, преди време бях писала в Суровоядството, пушенето и здравословното хранене/ респективно здрав. смъкване на килца са две несъвместими понятия. Според мен имаш достатъчно силна воля, така че подложи я на изпитание за пореден път и докажи на себе Си че можеш да победиш навика като ги спреш цигарите тоз път не за 7мес а завинаги. Постигнеш ли таз победа над себе Си, то мечтаните кг лесно ще дойдат. И Ти пожелавам скоро да смениш това димящо зверче от аватара Си с картинката от първият си постинг.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Знам мила, благодаря за мнението  Hug

Предполагам има и други хора, които се питат същото и аз да помогна не само на себе си, а и на всички които се интересуват от този въпрос също  Peace И на цигарите ще им дойде ред, не се знае кога, но и тях ще обориме някой ден...  Hug Hug Hug

А за аватара, на такава вълна съм сега и нали аватарите изразяват нашето настроение... та и аз така тук сред вас...   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
Не , не пуша , но знам , че от цигарите се сваля доста , но спреш ли ги ... качваш.
От неспане също се сваля и то доста...знам го от личен опит, но това е друга тема... =)
Виж целия пост
# 12
в момента не пуша. отказах ги преди 2 год. но преди спазвах диети и пушех. мисля 4е вредят. неизглеждах добре, макар и слаба...
ЦИГАРИТЕ ВРЕДЯТ НА ЗДРАВЕТО И ВИДА ВИ!!!!!!!!!

ако искаш да си карсива, не пуши!!!!!!!!
Виж целия пост
# 13
За хубава кожа по време на плодуване трябва да се намалят цигарките Laughing,но това е въпрос на личен избор,до колко тази диета я използваш само за отслабване или и за пречистване на организма Grinning
Виж целия пост
# 14
На мен тютюнопушенето по време на диета ми помага!С едно кафе и цигара хем се успокоявам хем си убивам апетита!На мен лично така ми действат цигарите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия