За сапуните на Refan..?

  • 4 929
  • 23
Някой ползвал ли е?Доволни ли сте?
Имало и антицелулитен с гъба вътре в него..?
Моля,дайте отзиви! Grinning
Виж целия пост
# 1
От известно време ползвам сапуните на Рефан и съм много доволна. Има само един недостатък - май бързичко свършват Sad
Виж целия пост
# 2
аз го имам антицелулитния. освен че свършва много бързо, нямам други впечатления
Виж целия пост
# 3
аз го имам антицелулитния. освен че свършва много бързо, нямам други впечатления
Тази гъба вътре-ефект нула,така ли?!
Само рекламата им голяма...
Виж целия пост
# 4
Освен , че бързо свършват са и скъпички. Но за сметка на това миришат страхотно. Peace
Виж целия пост
# 5
Имат хубави аромати.Този с гъбата не съм го ползвала.
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм сапуна с гъба. Не мога да кажа, че съм мноого впечатлена. То е същото като при обикновена гъба луфа, но малко по-твърда. Така че ако ти е много чувствителна кожата, доста ще те жули. Миризмата е малко остра поне за мен. Бих те посъветвала обаче все пак да си купиш малко парче (нали може и на грамаж) и сама да прецениш дали си заслужава Simple Smile . Виж, бях много доволна от един друг сапун - на Thal'ion. Той е с водорасли и има стягаш ефект, както и ексфолиращ, но е доста по-скъп (11лв) :
Виж целия пост
# 7
Да - ползвала съм и съм доволна!  Peace
Ползвала съм и антицелулитния, но целулита ми не намаля!  Laughing
Иначе имат страхотни аромати и не изсушават иначе сухата ми кожа!  Peace
Виж целия пост
# 8
Споделям споменатото впечатление, че много бързо свършват ( а ние предпочитаме да свършват бавно Crazy ) .
Ползвала съм портокалов сапун на Рефан, но кожата ставаше много суха, не ми остави някакви незабравими впечатления,сапун като сапун,може би е плюс това, че е натурален. newsm78
Виж целия пост
# 9
Ползвах няколко такива... свършват бързо и ефект нулев... По доволна съм от този на Орифлейм и се ексфолирам с масажна ръкавица и ефекта е по добър от този на Рефановия сапун, а и този ми откарва доста дълго време...

Виж целия пост
# 10
Любимите ми са.Всичките са страхотни(Refan)
Виж целия пост
# 11
Много харесвам антицелулитния! Сега съм си купила за втори път, първия беше доста отдавна, но имам спомен, че едва го изхабих.  newsm78 Може и да съм забравила. Но ми допада, определено. JuMe, заинтригува ме с този стягащия. Ще го потърся като мина пак през магазина.  Peace
Виж целия пост
# 12
Има само един недостатък - май бързичко свършват Sad
И моето мнение е същото.Но пък наистина са хубави Grinning
Виж целия пост
# 13
    Прекрасни сапуни,миришат страхотно,голямо разнообразие.........
     newsm12Обаче,ако искаш да си премахнеш целулита,сапунът е последно нещо за което трябва да мислиш,според мен. Simple Smile
    newsm10 Диета.Спорт.Масаж.Ето това са нещата намаляващи посочения от теб проблем. Grinning
Виж целия пост
# 14
Много харесвам антицелулитния! Сега съм си купила за втори път, първия беше доста отдавна, но имам спомен, че едва го изхабих.  newsm78 Може и да съм забравила. Но ми допада, определено. JuMe, заинтригува ме с този стягащия. Ще го потърся като мина пак през магазина.  Peace
Стягащият обаче не е на Рефан, а на френската марка Thali'on : http://www.thalion.com/
 и обикновено се продава в козметичните салони.Аз го взимам от моята козметичка. Иначе се сещам, че на ъгъла на Дондуков и Раковска има такъв салон. Сега вероятни ги има и в Арена на красотата  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия