За и против на свалките по време на командировки обучения конференции ?

  • 1 706
  • 38
Миналата седмица бях на национално обучение на специалисти от институцията в която работя.
 Да ви кажа всяка вечер след лекциите по време на вечерите и партитата в нощния бар на хотела се развихриха такива флиртове свалки погледи че и доста си свършиха по логичен начин в чужда хотелска стая.
Доста от хората се държаха все едно до тогава са били вързани и сега току що са получили свободата си. То може и да е така де... newsm78 newsm78
И аз се посмях и позакачах но нищо повече но доста колеги стигнаха до същинската част на обучението.. Laughing Laughing
Случвало ли ви се е и на вас подобно нещо и толерирате ли такива флиртчета??
Виж целия пост
# 1
Против и не се поддавам.

Обичам да ми показват, че ме харесват, като жена и колега, но не и като сексуален обект  Peace

Да не говориш за обучението на АВВ?  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Божей, де ги тез обучения? Мен никой не ще да ме праща ни в командировка, ни на обучение, проЗта ще си умра и в собствената спалня комай. Тъй то.
Мноу странни теми пускаш. Какво значи 'за' или 'против' с такива детайли?
Звучи като 'За или против някой да ви хвърли коцкарски поглед и да се оближе нагло под мустак в автобус 72 посока семинарията'.
Или скачаш по чужди легла или не, какви са тези обяснения-извинения?
Виж целия пост
# 3
Много съм ЗА. Това сплотява колектива.
Но се въздържам, защото винаги има много клюкари, които само това гледат - кой с кого къде.
Виж целия пост
# 4
Божей, де ги тез обучения? Мен никой не ще да ме праща ни в командировка, ни на обучение, проЗта ще си умра и в собствената спалня комай. Тъй то.
Мноу странни теми пускаш. Какво значи 'за' или 'против' с такива детайли?
Звучи като 'За или против някой да ви хвърли коцкарски поглед и да се оближе нагло под мустак в автобус 72 посока семинарията'.
Или скачаш по чужди легла или не, какви са тези обяснения-извинения?
Много рязък и обиждащ тон...
Обясних  детайлно за да стане по ястна конкретната ситуация.
Както изясних всички се смяхме и забавлявахме но конфузното беше че някой колеги стигнаха и по далече.
Виж целия пост
# 5
Много рязък и обиждащ тон...
Въй Rolling Eyes

Обяснението едно на ръка... абе, няма значение Peace
Виж целия пост
# 6
Конфузно за кого?
За теб - не е твоя работа какво правят колегите.
За тях - явно не са го приели като чак толкова конфузно.
Виж целия пост
# 7
Звучи като 'За или против някой да ви хвърли коцкарски поглед и да се оближе нагло под мустак в автобус 72 посока семинарията'.

 hahaha hahaha hahaha По посока семинарията съм твърдо против, но виж в обратна посока е ок  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Конфузно за кого?
За теб - не е твоя работа какво правят колегите.
За тях - явно не са го приели като чак толкова конфузно.

Не става дума за нас а те самите се почустваха глупаво но както и да е Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 9
Ако са необвързани- лошо няма Peace
Виж целия пост
# 10

Не става дума за нас а те самите се почустваха глупаво но както и да е Peace Peace Peace

От какво са се почувствали глупаво - от собственото си поведение или от вашата реакция.
Виж целия пост
# 11
Против и не се поддавам.

Обичам да ми показват, че ме харесват, като жена и колега, но не и като сексуален обект  Peace

Peace
Виж целия пост
# 12
Абе какви са тез ваши обучения? Нашите почват в 8,30, свършват в 20,30, с две кафе-паузи и обяд, направо изпокапваме още преди задължителната официална вечеря, к`ви флиртове, к`ви пет лева... hahaha
Виж целия пост
# 13
Автобус 72 не ходи до семинарията.
Дотам ходи автобус 120. И трамвай 2.
Най-много да ти намигне някой дръгльо.
Тонът на Бу иначе не е обиждащ, а бодър!

Иначе по темата.
Семинари, панаири, командировки - всичко
в услуга на добрия тонус. Стават и свалки.
Все пак срещаш хората в друг контекст, а
това може да разпали и други страсти. Не
се задълбочавай в мислене, а се наслаждавай.
От понеделник пак ще копаш и ще ти пуши главата.
Виж целия пост
# 14
Какво значи дали толерирам? За кого да ги толерирам? За себе си? За колегите ми? За мъжа ми? Това са, честно казано, риторични въпроси. Всеки си носи отговорност, всеки прави каквото сметне за добре, правилно и редно за себе си. Останалото мнение на околните не е от значение.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия