кръщаване в Рилския манастир

  • 1 351
  • 11
Искам да ви питам някой който си е кръщавал детето на Рилския манастир да ми каже каква е процедурата.Колко струва,трябва ли предварително записване и вярно ли е че кръщават няколко деца наведнъж.Много ви благодаря предварително за информацията.
Виж целия пост
# 1
Аз кръщавах там преди 5г.Не беше с предварително записване,на място се уговорихме,за цена не помня,но наистина кръщаваха няколко деца едновремено,беше много претупана работата в една малка стаичка която едвам побираше родителите и кръстниците,за гости да не говорим #Cussing out и определено не си струваше NaughtyМойто дете го кръстих в кварталната църква и церемонията беше къде,къде по-добра.
Виж целия пост
# 2
Аз кръщавах там преди 5г.Не беше с предварително записване,на място се уговорихме,за цена не помня,но наистина кръщаваха няколко деца едновремено,беше много претупана работата в една малка стаичка която едвам побираше родителите и кръстниците,за гости да не говорим #Cussing out и определено не си струваше NaughtyМойто дете го кръстих в кварталната църква и церемонията беше къде,къде по-добра.
Абсолютно подкрепям казаното по горе , по добре си харесайте някоя по малка чмерква но да знаеш , че ритуала е само за теб.
Виж целия пост
# 3
Записвам се да следя темата, защото мислехме там да кръстим детето. Но като казвате, че така претупват ритуала Rolling Eyes, май ще се откажем. Дано повече майки да споделят.
Виж целия пост
# 4
И не само в Рилския манастир претупват ритуала и кръщават няколко деца едновременно. По големите празници и  в малките църкви е така, защото желаещите са много, а свещениците не чак толкова.
Виж целия пост
# 5
 Peace Подкепям казаното за Рилския манастир ! Присъствах на едно кръщане там и съм много разочарована- по няколко деца наведнъж кръщават и толкова претупват целия ритуал...
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за информацията.Вече реших че ще го кръстим на друго място.
Виж целия пост
# 7
Аз мисля кръщенето на Рая да го направя в хотелски комплекс Царско село. Има много красив параклис, красива природа, а също така и ресторант и кафе-сладкарница за почерпката! smile3521 smile3521 newsm10
Виж целия пост
# 8
Смятам това лято да кръщаваме и нашето дете. Искам да бъде в Кръстова гора-манастир
 Света троица. Ако има някой който е кръщавал дете си там, кажете как минава всичко, колко струва и може ли педварително да се запишем потелефона
Виж целия пост
# 9
Моето мнение е негативно към манастирите.Предния месец ходих ме да кръщаваме племенницата ми в Гложенсия манастир еми не ми хареса Naughtyорганизацията им навсякъде 1 и също Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Аз кръщавах там преди 5г.Не беше с предварително записване,на място се уговорихме,за цена не помня,но наистина кръщаваха няколко деца едновремено,беше много претупана работата в една малка стаичка която едвам побираше родителите и кръстниците,за гости да не говорим #Cussing out и определено не си струваше NaughtyМойто дете го кръстих в кварталната църква и церемонията беше къде,къде по-добра.
Аз така и направих.всички бяхме доволни .Не бих завела детето си на толкова път и зада го кръстят с един куп други деца.Плюс това кръщене се прави субота или неделя а тогава особено в Рилския е лудница  Naughty Naughty Naughty
Виж целия пост
# 11
 Ние нашите ги кръстихме там-голямата навалица е сутрин.Отидохме по обяд и нямаше други деца,кръстиха ги сами. PeaceПроблема е,че не ги кръщават в църквата ,а в една малка пригодена стаичка.После бяхме в един комплекс до реката с голяма градина,децата се надивяха. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия