препоръчайте лекар

  • 1 286
  • 15
Здравейте!
Ами в началото на третия месец съм и перди време личният ми лекър ми даде направление за акушер-гинеколог. Аз обаче нещо не съм доволна. Кажете, вашите впечатления, препоръчайте ми някой!
Виж целия пост
# 1
Здравей, Светослава! От къде си ?  Laughing
Виж целия пост
# 2
Здравей,Светослава,кажи как да ти препоръчаме като не си написала от къде си .Лекари много -има такива ,които работят със ЗК има и с частни кабинети,а има и частни клиники!Виждам ,че досега си ходила с направление ,но незнам къде. Можеш да прегледаш и здравния справочник и там също да откриеш нещичко.Успех ти желая и да попаднеш на точния д-р за теб.
Виж целия пост
# 3
съжалявам, пропуснах да кажа от къде съм  Sad
Та...от София съм и личния ми лекър ме прати в 3-та градска.
Виж целия пост
# 4
Наистина най-добре да погледнеш в белите списъци в здравния справочник. Така ще се ориентираш за лекар и според квартала ти.
Виж целия пост
# 5
От отзвуци на приятелки най-лесно ще се ориентираш. Упешно търсене
Виж целия пост
# 6
Близо ли си до центъра? Имаш ли възможност за частни прегледи?
Виж целия пост
# 7
Препоръчвам ти д-р В. Гергов аз лично съм безкрайно доволна от него и много други са доволни работи в  зградата на болница Тина Киркова има и частен кабинет някъде на дондуков мисля. Ако те интересува телефон ще ти го пратя на лични
Виж целия пост
# 8
съжалявам, пропуснах да кажа от къде съм  Sad
Та...от София съм и личния ми лекър ме прати в 3-та градска.

Здравей! Аз ти препоръчвам моята лекарка - д-р Маряна Райчева. Кабинентът и е на бул. "Черни връх", но не работи със здравната каса. Ако имаш възможност за частни прегледи и местоположението те устройва ми пиши на личния да ти дам координати. Аз съм много доволна от нея. Ако искаш има въможност да си ходиш при някой по здравната каса на консултации и към края на бременноста да отидеш при друг, който да ти ръководи раждането. Пожелавам ти успех и лека бременност! Hug
Виж целия пост
# 9
Медицински център ФЕМИНА, доктор Светлана Врагалева! Уникална клиника и невероятна специалистка! smile3521 newsm10
Виж целия пост
# 10
В Тина Киркова-Константин Ташков...винаги ще бъде най-добрият гинеколог,лекар и човек в тая област!
Виж целия пост
# 11
МБАЛ "Вита" - д-р Краснодар Хаджиев. http://www.vita.bg/spec.php?sp=41&d=1  newsm10 newsm10 newsm10
Писала съм отзиви, както за него, така и за самото ми раждане в "Белия списък".
Виж целия пост
# 12
Д-р Сашо Георгиев, Майчин дом - много съм доволна от него. Работи и в частен кабинет в Студентси град. Успех!
Виж целия пост
# 13
Препоръчвам ти д-р В. Гергов аз лично съм безкрайно доволна от него и много други са доволни работи в  зградата на болница Тина Киркова има и частен кабинет някъде на дондуков мисля.

Д-р Гергов - и първия път и сега ходя при него Peace
Виж целия пост
# 14
Препоръчвам ти д-р В. Гергов аз лично съм безкрайно доволна от него и много други са доволни работи в  зградата на болница Тина Киркова има и частен кабинет някъде на дондуков мисля. Ако те интересува телефон ще ти го пратя на лични
Още един глас и от мен за Д-р Гергов от 1 АГ Св.София  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия