колко кг.?

  • 1 835
  • 34
Колко килограма наддадохте през последните 3 месеца от бременността? На мен от 2-3 дни ми оттичат краката и пръстите на ръцето и не знам дали е от по-топлото време или от напълняването.
Виж целия пост
# 1
Аз наддадох най- много в средата на бременността. Най- вероятно и от двете.
Виж целия пост
# 2
Аз не наддадох много/5кг/,но беше лято и си бях през цялото време подута/ръце и крака/.При мен имаше значение че работя на бюро,защото събота и неделя малко поспадаха.
Виж целия пост
# 3
Може и от двете, но все още не е толкова топло. Но пък не е и нещо ненормално. Консултирай се с АГ, за да ти се направят изследвания, ако е нужно.
Виж целия пост
# 4
Аз до седмия месец бях наддала 7кг. и след това до края на бременността наддадох още 9 -ужас. Странното е, че не промених начина си на хранене, но точно както пишеше по книгите, в последния триместър се качва най-много.
Виж целия пост
# 5
Аз пък наддадох 48 за цялата бременност, като около 20 през последните 3 месеца... Не съм яла повече, казаха ми, че било хормонално... сега бавно и славно отслабвам ooooh!
Виж целия пост
# 6
Колко килограма наддадохте през последните 3 месеца от бременността? На мен от 2-3 дни ми оттичат краката и пръстите на ръцето и не знам дали е от по-топлото време или от напълняването.

здрасти,аз след 5 дни влизам в 8мия Simple Smile
краката ми се подуха,пръсти на ръцете....абе изобщо съм много надебеляла.забременях на 50 кг.-фино гадже Simple Smileа сега да ме видиш.. Cryужас.......като лоена топка съм-досега с 17кг отгоре.
тежко ми е.но казват-от бременността е,като родим тези неща изчезват Heart Eyes
здраве желая на теб и бебенцето ти.
Виж целия пост
# 7
Аз като забременях бях 44 кг. - сега съм 54. Чувствам се като баба Цоцолана и вече едвам - едвам се движа-много ми е тежко.
Виж целия пост
# 8
последните 3 месеца - 6кг, първите 6 м -6кг=12 кг за цялата бременност.
Виж целия пост
# 9
Може и от двете, но все още не е толкова топло. Но пък не е и нещо ненормално. Консултирай се с АГ, за да ти се направят изследвания, ако е нужно.

И аз мисля,че трябва да си направиш изследване на урината.При наличие на албумин не оттичаха ли краката?Не искам да те плаша,просто си направи това изследване.
Виж целия пост
# 10
Може и от двете, но все още не е толкова топло. Но пък не е и нещо ненормално. Консултирай се с АГ, за да ти се направят изследвания, ако е нужно.

И аз мисля,че трябва да си направиш изследване на урината.При наличие на албумин не оттичаха ли краката?Не искам да те плаша,просто си направи това изследване.

Може и да не е албумин.
И моите крака ужасно оттичаха, но нямах албумин!
Виж целия пост
# 11
Качих около 7 кг. Краката ми бяха станали като на слонче - глезените отсъстваха  Mr. Green , но изкарай най-големите жеги.
Виж целия пост
# 12
Качих 8 килограма първия триместър, пих дуфастон за задържане и може би затова. После още 12 килограма. По 3,5 на месец, но в деветия ги смъкнах малко  Peace А сега 10 дни след раждането съм с 10 кг. преди раждането. Тоест 65 преди раждане, 75 сега  Tired. Но след като спра да кърмя се надявам да се постегна.
Виж целия пост
# 13
Свалих 5 кг. през първите три месеца.
Виж целия пост
# 14
Аз през първите 2 триместъра качвах по 1кг на месец долу-горе, останалите ги качих последните 3 месеца/тогава бях много подута и отекла/. За цялата бременност качих общо 15кг. След раждането веднага бях   -17кг/т.е. по-малко отколкото, като забременях/ - явно понеже раждането беше доста тежко, с кръвозагуба и т.н. Ако се храниш нормално, а не "като за двама" е нормално да качиш между 10 и 15кг, които след раждането се свалят много лесно, тъй като не натрупваш допълнителни мазнини, а всичко е течности, плацента, околоплодни води, плод.
Но не правя обобщения, защото всичко е индивидуално - някой просто качват повече, някой ги свалят по-лесно, други по-трудно, зависи и от възрастта.
Успех!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия