срещу първите бръчки?

  • 14 769
  • 53
Здравейте,
чета редовно тук и искав да ви питам нещо наистина важно. Mr. Green
Има ли шанс да залича първите бръчици около очите с някакъв продукт - или е необратимо?
И по принцип - всичките продукти само предпазват ли или има някои които наистина заличават бръчките?
Виж целия пост
# 1
толкова ли е труден въпроса? Praynig отговорете ако знаете нещо Praynig
Виж целия пост
# 2
Ми  newsm78 зависи на колко години си - на някои бръчки им се появяват на 22 г., на други - на 28 г., има значение и каква е кожата ти...
Виж целия пост
# 3
ми мислех да ги скрия - на 27 съм Embarassed
имам вече по 2-3 бръчици около очите и се чудех може ли да ги махна или е невъзможно?
Виж целия пост
# 4
Махат се. Особено на тези години. Ако беше на 37 - тогава нямаше как да ги махнеш. Точно за около очите обаче не мога да ти помогна. Ползвам крем за околоочния контур на Галеник с витамини - бръчки там нямам. Може да е от крема. Иначе пробвай Клиник, а за по-ефтин вариант - Ла рош посе имат хубав крем с витамин Ц. Но пак повтарям - нямам опит.
ЗА сметка на това опит имам с бръчки по други части на лицето. Аз пък съм на 25, обаче наскоро ми бяха цъфнали 3 бръчки и то дълбочки - една между веждите, една на челото и една отляво на устните... Те са мимически, което означава, че при мимиките се появяват, но при мен оставаха и след мимиките вече... Атакувах ги злостно - смених си почистващия продукт, минах на по-силен крем и си слагам 2 пъти седмично хидратираща маска. Продуктите действат индивидуално - при мен ефектът се получи с Галеник масажер с витамини (ползвах допреди това Лиерак), хидратиращата маска е на Лиерак.
Виж целия пост
# 5
Много се усмихвам и от това имах  мимически бръчки около очите (на 22 съм) - помогнаха ми маслата на Икаров - масло от кайсии и от гроздови семки. Нанасям лекичко с пръсти и почиствам с памуче, натопено в розова вода - след около 2-3 седмици, кожата ми буквало се "опъна" и заглади. Сега не го използвам, но при нужда, ще мина отново на импровизираната си терапия Peace
Виж целия пост
# 6
ми мислех да ги скрия - на 27 съм Embarassed
имам вече по 2-3 бръчици около очите и се чудех може ли да ги махна или е невъзможно?

Бих ти препоръчала Юсерин - медицинска козметика. Или Авен. Хубаво е да си направиш серия от една марка - почистващ продукт, тоник, ако има, дневен и нощен крем. Аз съм с Юсерин по съвет на дерматоложката и съм много доволна.
Виж целия пост
# 7
аз съм на 26 и аз имам.
Ползвам на Виши и Галеник като ги редувам.
Но мисля,че докато не кача малко килца и не спра цигарите...нищо няма да ми помогне.
Виж целия пост
# 8
аз съм на 26 и аз имам.
Ползвам на Виши и Галеник като ги редувам.
Но мисля,че докато не кача малко килца и не спра цигарите...нищо няма да ми помогне.


Този начин с килцата отгоре е най-сигурен  Peace дава гарантирани резултати.
Виж целия пост
# 9
при мен това с килцата хич не помага.Но ако можеш си купи ампули вит а-по едно време доста четох точно за това и стигнах до убеждението,че това е едно от най,ама най-ефективните средства за борба с тях.Също вит с/ампули пак/.Помага ми и масло от жожоба.Проблемът ми е точно тази прословута бръчка между веждите.Защо спя намръщена нямам идея newsm78.Дайте съвети,моля!Колкото и да е смешно,опитах да си залепям нощем лейкопласт/даааа Laughing/ и ефект имаше,но се притеснявам,че не е хубаво за кожата.
Виж целия пост
# 10
И аз съм много доволна от Галеник- Месажер.  Сега ползвам на Роза Импекс "Ботокс ефект", струва 7,50лв. Препоръките за вит. А и Е също не са за подценяване.
Виж целия пост
# 11
Аз съм много доволна цялостната козметика на Матис, Рок, Авене и Юсерин. Използвам ги отдавна, като ги редувам разбира се, тъй като кожата привиква с едни продукт и нямам бръчки нито около очите, нито около устата, за разлика от някои мои наборнички.
Виж целия пост
# 12
Проблемът ми е точно тази прословута бръчка между веждите.Защо спя намръщена нямам идея newsm78.Дайте съвети,моля!Колкото и да е смешно,опитах да си залепям нощем лейкопласт/даааа Laughing/ и ефект имаше,но се притеснявам,че не е хубаво за кожата.

и аз имам същият проблем и дерматоложката ме посъветва да си купя Frownies лепенки за ве4ерно време. Те опъват кожата и в същото време възстановяват повредените клетки между гънките.Още не съм си ги поръ4ала, но смятам да си поръ4ам в скоро време. Казват 4е вси4ки в Холивуд ги използват ве4ерно време.
Виж целия пост
# 13
Хм... и аз имам вече мимически  Cry  Cry  Cry

Виждат ми се безкрайно дълбоки !!!  ooooh!  ooooh!

 Tired


Моля ви дайте линкове към кремчетата ,з а да видя как изглеждат и да имам представа какво да търся в аптеките.

Може ли и ориентировъчна цена (например за този Галеник- Месажер)?
Виж целия пост
# 14
Би ли дала повече информация за тези лепенки и откъде ги поръчваш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия