Малко въпроси за Quinny Buzz

  • 6 497
  • 51
Ами първия ми въпрос е дали всички колички в летния вариант имат луфт от който леко " играят " напред назад  Rolling Eyes В смисъл като се хване летния кош и се размести напред-назад , не стои напълно стабилно а леко се мести  Crazy

И втория е как превозвахте Дрийми коша в колата ? Гледам , че Чико имат специални колани ама за Куини нещо ми е хикс как ще става  Rolling Eyes

Надявам се обясних горе-долу разбираемо  Laughing
Виж целия пост
# 1
За коша Dreami и на мен ми е интересно как ще се вози в колата. Освен в багажника, друг начин не виждам. Ще следя темата.
Виж целия пост
# 2
Моята "играеше", но според мен не е било дефект, по-скоро като буташ примерно да заспи бебето, се създава едно такова плавно и леко люшкане. Не знам дали обяснявам правилно, да кажат и други ползватели. Аз Дрийми не съм ползвала, обаче знам, че от 2006 г. новото Дрийми на Бъз е с някакво специално дъно и е направено така, че да се закрепва с коланите на седалката. Апропо и за КАМ-ската ми количка ми предложиха в Биберон да си поръчам някаква приставка, с която да закрепям големия кош отзад. 
Виж целия пост
# 3
За коша Dreami и на мен ми е интересно как ще се вози в колата. Освен в багажника, друг начин не виждам. Ще следя темата.
  Joy  Ех ама много ме разсмя   Laughing Аз имах предвид със бебето как се вози в колата така  че , варианта с багажника отпада  Crazy
Виж целия пост
# 4
и пег перего имат такива колани за кола Peace
Виж целия пост
# 5
Апропо и за КАМ-ската ми количка ми предложиха в Биберон да си поръчам някаква приставка, с която да закрепям големия кош отзад. 
Точно такова нещо имах предвид  Peace Утре ще отида да ги питам. Благодаря.
Виж целия пост
# 6
Joy  Ех ама много ме разсмя   Laughing Аз имах предвид със бебето как се вози в колата така  че , варианта с багажника отпада  Crazy

В колата ще го возя само в кошницата, няма вариант да возя бебето в кош за количка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Първо честито бебе   bouquet  Да е живо и здраво и да те слуша  Grinning
А относно кошницата изобщо не смятам да купувам защото си мисля , че хич няма да е удобно за детето да го местя от Дримито в нея и да прибирам сто неща в колата  Crazy Идеята ми е от разходка в колата после в къщи и така  Laughing
Виж целия пост
# 8
Благодаря за хубавите пожелания Hug Hug
Като гледам лентичката ти, твоето детенце е на 6 месеца. Вече не може ли да се вози направо в най-легналото положение на Buzz-a? Embarassed
Иначе когато купувахме Dreami-то, никой не ни каза, че съществуват приставки да се закрепя за коланите към дъното  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Да ви попитам и аз няколко въпроса относно Quinny buzz.Някой знае ли къде в Пловдив мога да я видя на живо,и цената на целия комплект(с коша за новородено,столчето за кола и всичките аксесоари към количката).
Благодаря предварително! Grinning
Виж целия пост
# 10
Не знам къде в Пловдив може да я видиш.Цената в София на целия комплект от трите части и багажник е 1700 лева.
Виж целия пост
# 11
Мерси Antoniast! Grinning
А в София къде мога да я видя?
Виж целия пост
# 12
Десика, аз Влади си го возех в кошницата за кола и в колата и навън и всъщност дрийми-то сме го ползвали не повече от 20 пъти, но защото младежът не искаше да се вози легнал нито в колата, нито на разходка и ревеше като магаре  ooooh!  Naughty
така,че в нашия случай легналия кош беше излишен  ooooh!
Ти смяташ въобще да не купуваш кошница за кола ли? (или ще ползвате от каката, която предполагам е на друга фирма и не е съвместима с шасито на Бъз-а).

 Поли-м, Колички Куини в София има в магазини Бейби нова
Гигилче, на Десика бъдещото бебе е на 6 мес.  Joy
Виж целия пост
# 13
Ами Gena точно така си мислех без кошницата за кола да минем  Rolling Eyes  Някак си излишна ми се вижда .. Аз ако исках да си ползвам кошница щях да я слагам направо на рамата на Запа която и без това е по-лека . Ама ако се наложи ще купуваме и кошница и вече ще стане егати парка вкъщи  Crazy Четири колички , две кошници , два чувала  ooooh! Мъжа ми направо ще откачи със мен  Crazy
Виж целия пост
# 14
DREAMI е лежащ кош за новородено, който се монтира върху количките
на QUINNY и MAXI COSI и няма колани за закрепване в лека кола. Има лежащ
кош за новородено CAR COT, за който се доставят отделно колани за закрепване
в автомобил.
QUINNY BUZZ            940.00 лева
DREAMI                     198.00  лева на оферта
DREAMI                     260.00  лева на оферта
DREAMI                     345.00  лева
MAXI COSI CITI        135.00   лева на оферта
MAXI COSI CABRIO   250.00  лева
Багажник                   43.00  лева
Обща цена за най-скъпия комплект  -  1 578.00 лева
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия