Bugaboo Frog - някой ползвал ли е и мнения?

  • 6 264
  • 23
Вчера се образовах на тема колички и най-функционална ми се видя тази на Bugaboo Frog.
Харесва ми, че има опция за слагане на седалка за кола върху рамката, но за разлика от всичко друго което видях, столчето на количката се маха за да не мъкна и седалка за кола + цялата количка с мене.

Някой ползвал ли ги е и заслужават ли си парите?
Виж целия пост
# 1
Моя прителка, която живее в Германия си я купи и беше много доволна, миналото лято видях количката на живо направо ми обра точките за съжеление при проучването на количките нещо не се бях образовала достатъчно и тази въобще не съществуваше като опция, сигурно бих я избрала. В парка Заимов видях още две мами с такива колички страхотни са!
Много функционална и маневрена, става и за разходки по неравен терен, а това е нашата действителност Laughing
Виж целия пост
# 2
Нямам я, за съжаление, беше много по-скъпа и току-що излязла преди две години...но тя си ми остава фаворит за второто един един ден!  Бутала съм я само в магазини, но е невероятно лека и маневрена.Много мнения съм чела по френските и по американски форуми за нея, всички са превъзходни. Мисля, че няма да сбъркаш Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Първото ми братовчедче в Германия беше с такава! Невероятна е!  Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви за мненията - сега се върнах от магазина, ходих да я "покарам" и сравних със Stokke, Peg Perego (няколко модела) и едни спортни триколки (някакви американски фирми) и просто функционалността на Bugaboo ми събра очите. Върви много добре, но направо нямам думи как се разглабя за отрицателно време.

Сега видях и на Quinny няколко модела, които изглеждат също така добри, но тука още не съм виждала по магазините да сравня на практика.
 
Виж целия пост
# 5
Имам Bugaboo Cameleon. Количката се сглобява и разглобява супер лесно, няма да имаш никакви проблеми с това. Използвам я около 8 месеца и съм много доволна. Определено си струва парите Laughing
Виж целия пост
# 6
Elaine, мерси за отговора, би ли ми казала какви са предимствата на Bugaboo пред Quinny примерно или Mutsy? Тука куцо и сакато притежава Bugaboo, но другите марки почти не са застъпени от по-квалитетните, така че не е учудващо.
Виж целия пост
# 7
Някой да пусне линк към количката плиз  Hug
Виж целия пост
# 8
Някой да пусне линк към количката плиз  Hug


 google винаги помага  Wink цък
Виж целия пост
# 9
Ами бутала съм Quinny на една приятелка преди да купя количка. Основните разлики мисля са в големината на количката- Bugaboo e по-малка,по-лесно я побираш в багажник например. Количката е в пъти по-маневрена от Quinny. Koша за новородено е по-удобен,според мен. Този на Quinny e леко под наклон. Има и други неща които обаче  са по-скоро глезотии  Laughing Мене лично ме кефи дизайна много. Въпреки че и двете колички са холандски, Bugaboo е по-красива и изчистена. Има много комбинации от цвтове, според вкуса на клиента.Моята е в черно и розово.
Виж целия пост
# 10
Elaine, и мене много най ми харесва розово и черно комбинацията, но чакаме момче, така че няма как. Аз засега съм се спряла на Оранжево и Синьо (ako ще е Frog) и може би Оранжево ако ще е Хамелеон. Още размислям дали си заслужава ценовата разлика за Frog срещу Cameleon. Ти какво мислиш?

Ние мислим да ползваме басинета за спане на бебето (имам предвид вместо легло) за първите 3 месеца - мислиш ли че ще стане за тази цел? Има ли си хубаво матраче? Мерси още веднъж за отговорите.

А, и забравих - с какво столче за кола я ползваш? В Щатите има адаптери за Graco и Peg Perego, но на мене и двете са ми грозни... чух че в Европа имало приставки за Maxi Cosi, знаеш ли нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 11
Ами разликата между Frog и Cameleon е минимална, основната е в цветовете. При Хамелеона можеш да правиш разни комбинации. Ако разликата в цената е голяма, мисля че не си струва. Тук е около 100 евро.
Честно казано незнам какво е басинет Embarassed Ако е кошчето за новородено- да мисля че става.Бебето на приятелка го използва също за около месец. Матрачето е супер.
Столчето ми за кола е Мaxi Cosi и да трябват адаптери за да се сложи на основата.Предполагам че и там ги има. Около 30 евро май бяха.
Успех!
Виж целия пост
# 12
Аз все още съм в процес на гледане... има ли и други мами да похвалят Bugaboo или Quinny Buzz (съпоставени една с друга)?
Виж целия пост
# 13
Bugaboo vs Quinny   Съветвам те да си вземеш първата Peace
Имала съм Куини Бъз - ужасна количка Naughty
Просто доста ги смених и нямах време да си купя Bugaboо-то Tired За сега всички новоизлюпени модели на колички не могат да ми изместят симпатиите от този модел Flutter
Купувай я,не се чуди!!!С Бъз-а ще съжаляваш Peace
Виж целия пост
# 14
Рожбо, можеш ли да ми кажеш по-подробно за недостатъците, с които си се сблъскала с Бъз-а?

Аз засега каквото съм гледала (Пег Перего - 3колката + няколко 4-коли модела, Casual Play -4S, 5T, BebeConfort) е по-нефункционално от Бугабуто в пъти, като единствената дето по функционалност се доближава е БебеКонфорт (не помня модела, но е 3 колка).

Проблемите ми с Бугабу са два  - твърде популярна в Щатите (БУКВАЛНО всяка втора мама в Ню Йорк я има), а като дизайн е хубава, но не супер хубава.
Бъз-а по ми харесва на външен вид, но искам да съм информирана за проблемите по-подробно, така че ако можеш ти или някой друг да сподели, много ще съм благодарна   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия