Има ли някакво значение за датата?

  • 2 999
  • 63
Исках да е само като анкета...
Виж целия пост
# 1
Аз празнувам по 3 пъти Mr. Green
Сериозно. Веднъж в София, обикновено преди, веднъж в Пловдив с приятели, обикновено на и после цялото семейство (защото рождените ни дни са в една седмица) празнуваме за мен след, на баща ми на, на майка ми преди Laughing
Виж целия пост
# 2
Гледам да е на датата.
Може и след това,но знам ,4е не е хубаво преди това.(от суеверие сигурно)
Виж целия пост
# 3
След датата!
Виж целия пост
# 4
от 2 години,на моя рд с мъжо отиваме на почивка и там двамата си празнуваме.но тъй като аз съм на 29,а той на 8 следващия месец,на неговата дата празнуваме и двамата с приятели
знам,че не е хубаво да се празнува преди датата
Виж целия пост
# 5
На или след датата.
Виж целия пост
# 6

 Peace

Виж целия пост
# 7
Е, добре, защо? В смисъл, поверие ли е някакво?
На, ей ме, жива съм. Не съвсем здрава, ама тва не е от датата, ми щото ядох мелба в студа.
Виж целия пост
# 8
За анкетата  - след датата.Моят винаги го празнувам на самия ден, независимо делник или не.На патерици не обичам да празнувам - минало ми е настроението вече.
Виж целия пост
# 9
Празнува се деня на разждането. Ден по рано - още няма празник.
Има и суеверие - че може да не се стигне празника.
Но без значение подхода - на деня или след него. Преди това не е ясно какво се празнува. Освен ако не е нощно парти със фоерверки в полунощ Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Ако не може на датата, тогава след нея. Преди нея е малко беzсмислено  newsm78 няма ниЩо обЩо със суеверия, поне zа мен, но преди датата оЩе няма повод zа праzнуване. "Заповядайте на гости, Ще праzнуваме това, че след седмица Ще имам рожден ден" Laughing  Майка ми да не би да е черпила седмица преди раждането ми, че има дъЩеря...не, иzчакала е да се родя и тогава Wink
От друга страна не е чак толкова zле, като се zамисля, може таzи година да zаформя едно градинско парти преz август, послучай това, че преz декември Ще имам рожден ден hahaha Ами тогава е все студено, посред zима и все в къЩи се врем, а някои късметлии, родени преz лятото нямат такива проблеми Wink
Виж целия пост
# 11
Може, може - английската кралица почти така празнува Simple Smile
Нарочваш си най-слънчевия и прохладен следобед в годината за целта и готово!
Виж целия пост
# 12
Peace
Виж целия пост
# 13
След датата!
Представяте ли си (съжалявам за черните мисли), че някой, да го наречем "Х" празнува няколко дена преди рождения ден, и 1 ден преди празника му се случи нещо неприятно (предаде Богу дух, най-меко казано). Много тъпо, нали? А съм забелязала, че често хората умират покрай рождените си дни  Rolling Eyes
Най-добре си е да се празнува на датата, а по-късно пак да се почерпи  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
На или след датата. Не знам точно какво значи, но преди дата се почитат само умрелите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия