Отзиви за столче за хранене

  • 463
  • 6
Моля,ако има мами ползвали ето това:http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=43_44&products_id=2059 столче за хранене,да кажат дали са доволни.Интересува ме само това столче и искам да знам ако има някакви негативи да не купувам изобщо.Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Да си побутна темата Wink
Виж целия пост
# 2
Здравей. Аз имах същиа, само че метериата не беше промазана. Имаше токова много отрицателни неща че всеки ден си мечтаех да го метна от 8ми етаж. Ако искаш подробности кажи но искренно те съветвам да не го купураш ooooh!
Виж целия пост
# 3
А ама то и тоя не бил с промазана материя. Много трудно се почиства, трябва да го търкаш в банята с четка за6тото за да махнеш плата трябва да го разглобиш а в седалката има парче талашит и не става за пералнята. Така обаче като се мие съхне за една седмица защото много трудно се оттича.  Не ми хареса и как се слага таблата. Тя минава отгоре на детето а докато я прехвърлиш ти може да падне отстрани защото нищо не го държи. Много лесно можеш да удариш детето когато вдигаш таблата за да го извадиш.
Ох толкова го мразя този стол Tired. Ако имаш възможност си купи друг!
Виж целия пост
# 4
и аз мислех да купувам този стол, но се отказах. Има твърде много недомислици. ВВзех Чиполино Буено, 68 лв, но далеч по-удобен. Ползвам го вечеоколо месец и нямам забележки. Разбира се, има какво още да се желае, но за толково пари....това е.
Виж целия пост
# 5
Благодаря   bouquet сериозно ще помисля по въпроса newsm78.
Виж целия пост
# 6
За ок. 50 лв се намират на Чиполино подобни, с колелца и с промазана материя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия