Курсове за стюардеси

  • 21 730
  • 22
Никъде в нета не мога да открия къде се провеждат такива курсове.Някой има ли информация,къде, кога,колко струва,има ли някакви изисквания?
Виж целия пост
# 1
Имах колежка от Бургас и знам, че ги изкара там.Така че поне няма да се местиш. Но къде точно, не мога да ти помогна.
Виж целия пост
# 2
Отиди на летище Бургас и говори с някой шеф. Не с жена, а с мъж говори. Питай.
Виж целия пост
# 3
Една приятелка ги изкара миналия месец тук в София- ако те интересува за тук, ще й се обадя утре да я поразпитам.
Виж целия пост
# 4
Ще ти пиша на лични, но такива курсове в Бургас няма, само в София.
Виж целия пост
# 5
Я? Ми кажете за София. Ако не съм прекалено висока.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Колко си висока?
Виж целия пост
# 7
Мани ти височината, не може да си нисък - под 160см. Пък и през какви здравни прегледи се минава...
Виж целия пост
# 8
  Сестра ми ги изкара в София. Ако искаш мога да я питам за подробности. Сега трескаво си търси работа, защото ако минат 6 месеца от края на курса и не си намерил работа трябва да го запишеш отново или да захванеш друга мечта.
Виж целия пост
# 9
176...ако трябва да ходя на токчета, не ми мърдат 1.80..То сигурно е по-голям самолетът, де , едва ли ще си удрям главата в тавана, ама все пак, да питам Laughing Но ако има медицински, няма да ги мина.  Confused
Виж целия пост
# 10
Само и единствено в София са тези курсове. познавам момичета, които  ги изкараха. едното лети, за другото не съм сигурна.
Виж целия пост
# 11
А по кое време на годината се правят курсовете,колко време са и колко струват?Имате ли информация?
Виж целия пост
# 12
не можеш сама да отидеш на курс, първо трябва да те одобрят от авиокомпанията и те да те запишат на курс, 3месеца в София, доста скъпо беше някъде към 800-1000лв. ми се върти в главата
Виж целия пост
# 13
Можеш сама да се запишеш на курс, да си го платиш, да го изкараш и накрая да си намериш връзки за да започнеш работа. Повечето авиокомпании набират кадри точно така. Което не одобрявам, защото много момичета и момчета не си намират след това работа и само си дават парите на вятъра, а връзкарите, незнаещи чужд език, но със самочувствие за 100 момичета, после се мотат като мухи без глави по самолетите и късат нервите на колеги и пътници.
Курсът отдавна не е три месеца, а доста по-кратък, май най-много месец и цената му нараства постоянно.
Виж целия пост
# 14
В Института по Въздушен Транспорт - ИВТ. В София.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия