Мнения за Чико КЕY 1

  • 526
  • 11
Какво ви е мнението за този стол? Ако имате положителни или отрицателни впечатления моля да ги споделите. Благодаря ви
Виж целия пост
# 1
Имам само положителни мнения за стола  Peace Ползвам такъв за дъщеря ми и съм много доволна. Много е удобен и за седене и за спане. Коланите и възглавничката се регулират много лесно. Тапицерията се пере в пералня без проблем. Ами това е ако се сетиш нещо друго питай  Grinning
Виж целия пост
# 2
Мерси за отговора
Desika  -   Виждам, че сте на 6 месеца. Може ли да спи в него? На мен ми казаха, че трябва да седи хубаво, за  да го ползваме някъде след 7ми месец
Виж целия пост
# 3
Ами по-скоро съм в шести месец  Laughing
Дъщеря ми я преместих точно около 6-7 месеца като беше и да ти кажа се чувстваше много удобно. Може да спи детенце без проблем или да стои полуседнало ако те притеснява напълно седналото полжение. Далия сега е на 2 години и пак си спи абсолютно комфортно  Peace
Виж целия пост
# 4
Имаме го от година и нещо - адски сме доволни, не съм му намерила кусур до сега. Сложих сина му на 9 месеца в него, и понеже много пътуваме често му се случва да спи в него - няма проблеми, удобно е.
Виж целия пост
# 5
Аз мисля, че има по-добри варианти от този модел на чико и за тези пари.
Виж целия пост
# 6
Аз мисля, че има по-добри варианти от този модел на чико и за тези пари.

Виж този на Инглезина https://http://www.adria2001bg.com/index.php?m=320&lang=1&catego … 55&prodid=564  има 6 степени  на лягане, което  е голямо предимство, цената му е малко по-висока от тази на Чико но си заслужава.
Виж целия пост
# 7
Аз мисля, че има по-добри варианти от този модел на чико и за тези пари.
Примерно ??? Модел , цена , предимства ..

krisi1975 Този модел специално който си показала на Инглесина е доста по-къс и тясен от Кей 1  Wink
Виж целия пост
# 8
Смърфиета, би ли дала някакъв пример за по-добро и по-евтино.
А това на Инглезина го видях на живо и не ми хареса материята, от която е направено. Иначе цената не ме притеснява.
 Desika, мерси за инфото. Май ще си го взема веднага
Виж целия пост
# 9
Аз мисля, че има по-добри варианти от този модел на чико и за тези пари.
Примерно ??? Модел , цена , предимства ..

krisi1975 Този модел специално който си показала на Инглесина е доста по-къс и тясен от Кей 1  Wink

Предиствата са : 6 степени на лягане при което детето ляга водоравно , което е повече и от  кошница.Другото предимство е че има по-добра странична защита.Възрастовата група е 0-18кг, докато при  Кеy1 e 9-18 съответно  се използва много по-дълго време. Относно това че е по-къс и тесен  е визуална измама, заради възглавничката която има . Модела е Marco Polo цена  389,00лв.
Виж целия пост
# 10
При Чико степените са 4 като последната е същата като 6-тата на Инглесина , чиито степени са по-къси ако ме разбираш .
Страничната защита е абсолютно еднакава .
Групата няма значение при никой модел , има значение ръста и килограмите на детето  Peace
При Кей 1 също има възглавница и определено е по-висок и широк ! Не визулно а сравнявани на живо един до друг .
Цена на Чико Кей 1 - 290 мисля.
Плюс това материята наистина е много по-приятна от тази на Инглесина .
Тъй.... не защитавам модела но в случая Чико е в пъти по-добър избор !
Виж целия пост
# 11
При Чико степените са 4 като последната е същата като 6-тата на Инглесина , чиито степени са по-къси ако ме разбираш .
Страничната защита е абсолютно еднакава .
Групата няма значение при никой модел , има значение ръста и килограмите на детето  Peace
При Кей 1 също има възглавница и определено е по-висок и широк ! Не визулно а сравнявани на живо един до друг .
Цена на Чико Кей 1 - 290 мисля.
Плюс това материята наистина е много по-приятна от тази на Инглесина .
Тъй.... не защитавам модела но в случая Чико е в пъти по-добър избор !



DESIKA, не ми се влиза в спор, но ще ти кажа само едно че стола на  Чико няма нищо общо със  стола на Инглезина, в това число и степента на легнало положение.
Аз също не защитавам модела на  Инглезина ,но фактите говорят така че предиствата са за Инглезина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия