Списъците за детска градина

  • 1 393
  • 20
преди време някой пусна линк към одобрените деца по списък в детски градини и ясли.
За съжаление не мога да открия нито темата нито линка  Rolling Eyes
Моля пуснете го пак  Praynig   bouquet
Виж целия пост
# 1
Заповядай  http://www.sofiaculture.bg/news/08_09_06.html#lulin
Виж целия пост
# 2
Защо за Възраждане няма информация newsm78 А ние сме точно там Sad


Прочетох защо  Mr. Green Информацията още се обработва Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Това за тази година ли са приетите или за миналата? newsm78
Виж целия пост
# 4
Най-вероятно са за миналата година. В нашата градина това е стария списък - Митко не фигурира в него.
Виж целия пост
# 5
Ето от тук може да видиш новите, но няма списъци, а само инфо за броя на подадените молби и свободни места
http://www.sofiaculture.bg/edu/list_molbi.html
Виж целия пост
# 6
Иска ми се направо да позлатя този,който е пуснал линковете за списъците за тази година,а именно Sisqu  bouquet  bouquetведнага отивам да подавам молба-такава изчерпателна информация не можах никъде да намеря.Че там даже има свободно места!!!Браво!!Благодаря(тъкмо се бях притеснила,че не намирам места никъде,където питам,а аз просто не съм открила всички градини и ясли в района...ура! Mr. Green)
Виж целия пост
# 7
А има ли такава информация и за другите градове?
Виж целия пост
# 8
Този списък, на едни градини е обновен, на други - не. Най-отдолу, ако забелязвате, пише 2006 година.
Моето дете е записано в 2 градини. В едната, където няма никакъв шанс да бъде приета (81 номер), я има в списъка, че има подадена молба за там. В другата, където ще бъде приета, я няма в списъка и той е от 10 деца. Не е възможно да бъдат подадени само 10 молби, нали?
Не са особено верни тези списъци.
Виж целия пост
# 9
Не са особено верни тези списъци.

Така е.В градината,в която би трябвало да тръгне наесен дъщеря ми,е записана бройка за прием за една група деца.Още като подавах молба,беше ясно,че групите ще са две,а в последствие се готвели да откриват и трета Thinking
Виж целия пост
# 10
Освен ако д-рите не лъжат списъка е грешен.Онзи ден питах във всички градини в р-н Изгрев нямало места това е отговора. Според списъка има много
Виж целия пост
# 11
Уф,значи,тъкмо се обнадеждих,а се оказа вярно-не са много точни тези списъци... Sad SadХубавата новина е,че има места,където почти сигурно,ще открият допълнително групи-ще я видим тая работа наесен,нали така?Ама това почти значи,че ще е яка блъсканица в групите и сградите... newsm78.Да се надяваме ,че все пак нещата няма да са зле,какво друго...
  Въпреки,че аз изобщо не разбирам защо продължава тази истерия,при това от няколко години...Закриха много ОДЗ-та,ама в едно друго време-когато не можеха и тези,дето останаха да запълнят с деца,а сега-не ги откриват отново....Знам,че повечето ги продадоха или дадоха под наем на какви ли не,ама вече не са 90-те години.Не го приемам аз това...В София и другите големи градове отдавна вече има много деца,отдавна не стигат места SadНе че откривам "топлата вода" с това заключение,ама...много гадна работа... Sad
Виж целия пост
# 12
Ако знаеш къде ще има допълнителни групи дай инфо.Да знам дали си заслужава и аз да тичам да подавам молби, а пък и други мами да се информират.На мен никой не ми каза къде ще има
Виж целия пост
# 13
Никой нищо конкретно не казва-ето това е лошото-казват-чакайте и проверявайте... newsm78.Визирам ОДЗ-тата в южните райони,където ми е удобно-Борово,Красно село и пр.Поне да не пътуваме много.Като разбера подробности-ще пиша-аз съм много "досадна" и не спирам да ги тормозя с питания Laughing
  Ако не стане както съм решила за тия квартали-ще се разтърся и из другите-ако разбера нещо-ще пиша веднага-в края на краищата,ще излизаме по-рано от вкъщи и ще пътуваме повече...какво да се прави-трябва да се работи...
Виж целия пост
# 14
Така като гледам, това са списъци на деца, чиито родители са подали молби. А не "приети" деца.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия