Кардиолого в София?

  • 2 987
  • 10
Моля ви, препоръчайте ми добри кардиолози в София. Засега сме се насочили към клиниката на проф. Чирков. Там ли са най-големите специалисти? Можете ли да ме насочите към конкретно име?
Виж целия пост
# 1
Кардиолог за кого и за какво? За бебе/дете, за възрастен...за преглед, наблюдение, диагностика или операция...?
Виж целия пост
# 2
За възрастен (свекърва ми). Става въпрос за преглед/консултация относно аритмия.
Виж целия пост
# 3
Моята свекърва в момента е на изследвания в 3 градска ,казват ,че там също са много добри специалисти,а цени те доста по-приемливи от клиниката на Чирков.Ако сте от София може да отиде с направление от личния лекър и няма да плаща .Ако искаш ще я поразпитам като се върне ,но това ще е вкрая на седмицата ,защото днес каза ,че ще остане до края на седмицата ,че искали да я наблюдават по-дълго време.
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Юлия Божкова
Ако искаш ще я поразпитам като се върне ,но това ще е вкрая на седмицата ,защото днес каза ,че ще остане до края на седмицата ,че искали да я наблюдават по-дълго време.

Ще съм ти много благодарна. Ако искаш може и на лични.
Проблемът е, че не сме от София, затова трябва предварително да е уредено всичко.
Виж целия пост
# 5
Здравей! Ще ти препоръчам една лекарка, която от години лекува родата на мъжа ми (таткото, майката, бабата и мъжа ми). Веднъж съм я посещавала и съм с много добри вчечатления от нея. Тя работи в авиополиклиниката (към транспортна болница) и се казва Василева.
Има много добра апаратура и е опитна, защото лекува и наблюдава всички авиослужители (механици, пилоти, стюардеси и т.н.). В смисъл, забелязва и най- малкия проблем.
Лошото е, че нямам телефон! Утре мъжа ми ще ходи до летището и каза, че ще мине оттам. Също ще разпита дали приема на друго място, с направление и т.н.
Тя ще направи преглед и ако не е в нейните възможности ще ви насочи към конкретни специалисти. Ако проблема  не налага болничен престой съм сигурна, че ще ви помогне.
От друга страна, като се замисля...вие не сте от София и няма да имате възможност да се размотавате много. Незнам. Може би направо трябва да отидете в 3-та градска (наистина там са добри специалисти) и там да свършите всичко накуп. Да не стане така, че да отидете при Василева, а тя да ви прати в болница...и ще стане едно тичане...
Утре ще ти дам повече инфо за лекарката, а вие преценете къде ще е най- добре да отидете.

За Чирков...наистина незнам какво да кажа...едни такива смесени чувства имам и нямам  мнение. Казват, че наистина там са най- добрите...
Виж целия пост
# 6
Не ходете при доц.Владимир Пилософ от 3-та градска.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви, Дафна и мамо кенга. За сега се насочваме към Трета градска или клиниката на Чирков. Явно това е варианта. Въпросът е да изберем лекар, защото от цяла клиника да не вземем да попаднем на Пилософ примерно  Wink
Виж целия пост
# 8
Цитат на: vania_ip
Моля ви, препоръчайте ми добри кардиолози в София. Засега сме се насочили към клиниката на проф. Чирков. Там ли са най-големите специалисти? Можете ли да ме насочите към конкретно име?

Препоръчвам ви д-р Стойков във "ВИТА"
Виж целия пост
# 9
Д-р Патрикова,Д-р Контева при Проф.Чирков. Embarassed
Виж целия пост
# 10
Горещо ти препоръчвам д-р Радославова, спокойно можеш да й звъннеш на GSM 0898 463359.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия