жега ли е през юни в Анталия

  • 4 718
  • 17
момичета ,мъжа ми ме навива за Анталия ама ме е страх юни да не е голяма жега,че ще  сме с бебето
юли и август знам,че е нетърпимо ,но през юни незнам а съм била 2 лета в Испания през юни и беше адска жега а Анталия е още по на юг newsm78
кога в Анталия е топло,без да е горещо и влажно newsm78

мерси предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
никой ли не е ходил в Анталия през юни Sad
Виж целия пост
# 2
Ходила съм... Mr. Green
еми какво да ти кажа - топличко е, но вечерта може да захладнее особено ако е в началото на месеца.
Май месец също става.
Има деца, които понасят много добре жегата Peace ама не разчитай на това.
За мен винаги е била максимата - колкото по-топло толкова по-добре та затова малко се затруднявам с отговора.
Ако ходите ти пожелавам приятна почивка - Избягвайте Алания и Лара , а се насочете към Кемер или Белек - има много повече зеленина и дървета.
  bouquet 
Виж целия пост
# 3
ей ,благодаря Heart Eyes
а кога там е като юни в бг newsm78
аз за Белек се точа,заради плажовете
Виж целия пост
# 4
давай смело май месец!
Белек е ок - само не хотел Kaya Belek защото преди 2 седмици им гръмна някаква газова инсталация и имаше ранени туристи.
Къде сте избрали?
Виж целия пост
# 5
май не е ли още хладно за море newsm78
а иначе се колебая между 3 хотела Hugще пиша после в другата ти тема Hug
Виж целия пост
# 6
Миналата година ходихме в началото на Юни. Супер беше, по-топло отколкото в Б-я, според мен там през юли е непоносима жега. Няма да сбъркаш ако отидеш!
Виж целия пост
# 7
Няма проблем юни в Турция. Климата е много различен от нашето Черноморие. Дори да са високи температурите, пак не е така неприятно, защото въздуха не е влажен.
Можеш да си спокойна  Hug
Виж целия пост
# 8
мерси Hug
Виж целия пост
# 9
Ние бяхме миналата година в началото на юни, в най-южната точка, гр. Алания.
Доста топличко беше,не знам дали просто такъв момент бяхме улучили или по принцип е така.Може би към Кемер найстина ще е по-добре, там има много повече зеленина.
Виж целия пост
# 10
Ние бяхме миналата година в началото на юни, в най-южната точка, гр. Алания.
Доста топличко беше,не знам дали просто такъв момент бяхме улучили или по принцип е така.Може би към Кемер найстина ще е по-добре, там има много повече зеленина.

Vanche с детенцето ли бяхте
Кемер е по далече от летището а аз искам възможно най бързо да стигнем хотела а и плажовете на Белек са по добри,в Кемер е по груб пюсъка
Виж целия пост
# 11
Не не я взимахме миналата година.Решихме,че е много малка,а и за първи път ходихме в Турция,не знаехме как е.
Тази година(живот и здраве) я взимаме,даже вече сме резервирали за началото на май.Може времето да не е перфектно за плаж,но за нас това не е най-важното.По-важното е да си починем,да сменим обстановката и на детето да му е интересно.
Ще ходим в Алания.По-далечко е,но както казах е най на юг и там ще е най топло.
В Кемер бяхме есента, там найстина е по-хубаво като природа.По-зелено,по-свежо,но ни притесняваше,че толкова рано ще е и по-хладно отколкото в Алания.А и няма пясък,а детето много обича да си играя с пясък.
Ако мога с нещо друго да ти помогна питай, ще се радвам да бъда полезна. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
мерси миличка Hug
а в кой хотел решихте
аз понеже малкия е склонен към алергии,избрах хотела по това,че има диетично детско меню отделно
това ми бе основния критерий
още обаче не съм избрала датата
а ти с кояагенция ще ходиш
то май наближи
сподели моля те и мислиш ли да носиш играчки на детето или ще купуваш на място а бебешки пюрета и вода newsm78
то за водата е много психарско,но дреба пие само Розов Девин и там не им знам минералните води Embarassed
а пюретата за всеки случай,че поне заешко на Хип знам ,че яде Embarassed
Виж целия пост
# 13
и нещо да допълна.
Mila mama, виждам,че твоето детенце е вече на годинка,според мен няма никакъв проблем да го вземете,ако си изберете хубав хотел(имам впредвид 4* или 5*) там си има всички удобства за почивка с дете.
А що се отнася до това,че сте се ориентирали към Белек,май найстина е най-добре,сравнително близко е до летището,а и плажовете доколкото знам са хубави.
Исках само да те посъветвам да провериш как седи въпроса с доктор(дай боже да не се налага),има ли в хотела, по колко време на ден,ако няма къде най-близо има и др. такива.
Виж целия пост
# 14
току що видях,че си писала. Laughing
както казах ние резервирахме за Алания, хотел Gold Safran 4*, от 28 април.
Агенцията е Аква тур.Не сме ходили с тях,но се надявам да сме доволни.Офертите има са доста добри и като цени и като разнообразие.
Играчки задължително ще нося ,повечко и различни,за да има с какво да се забавлява малката.
Храна няма да взимам,тя вече е на обща храна,хапва си всичко и се надявам,че няма да има проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия