Боя за коса по кърпите

  • 624
  • 11
Има ли начин да се махне. За белите  - белината помага ли и каква.
И голямата ми мъка -  цветна, много красива.
Виж целия пост
# 1
Като се боядисвам вкъщи, което е рядкост , взимам най-старата кърпа. Иначе незнам дали ще може да се изпере боята.Пробвай с Вениш. Може да стане. Peace
Виж целия пост
# 2
Веднъж оцапана кърпа от боя за коса, няма оправия за съжаление  Peace Ползвай по стари кърпи, за да не те е яд после  Peace
Виж целия пост
# 3
Веднъж оцапана кърпа от боя за коса, няма оправия за съжаление  Peace Ползвай по стари кърпи, за да не те е яд после  Peace

И аз така подозирах, ама нали съм патка заспала. Не си приготвям кърпа, а грабвам първата срещната.
Виж целия пост
# 4
Веднъж оцапана кърпа от боя за коса, няма оправия за съжаление  Peace Ползвай по стари кърпи, за да не те е яд после  Peace

И аз така подозирах, ама нали съм патка заспала. Не си приготвям кърпа, а грабвам първата срещната.

Да знаеш за друг път... Опитвали сме с какво ли не, заради фризъорския салон на семейството..., но няма начин и не могат да излезнат... Могат да избледнеят до някъде, но остават все петна, перфектно изчистване няма... Иначе ако искаш да го изчистиш до някъде, пробвай с къдрин, но не излиза изцяло...  Peace За друг път внимавай...  Peace
Виж целия пост
# 5

Да знаеш за друг път... Опитвали сме с какво ли не, заради фризъорския салон на семейството..., но няма начин и не могат да излезнат... Могат да избледнеят до някъде, но остават все петна, перфектно изчистване няма... Иначе ако искаш да го изчистиш до някъде, пробвай с къдрин, но не излиза изцяло...  Peace За друг път внимавай...  Peace

Е, щом и фризьорски салон има такъв проблем. Поне не се чувством чак такава патка. Simple Smile 
Виж целия пост
# 6

Да знаеш за друг път... Опитвали сме с какво ли не, заради фризъорския салон на семейството..., но няма начин и не могат да излезнат... Могат да избледнеят до някъде, но остават все петна, перфектно изчистване няма... Иначе ако искаш да го изчистиш до някъде, пробвай с къдрин, но не излиза изцяло...  Peace За друг път внимавай...  Peace

Е, щом и фризьорски салон има такъв проблем. Поне не се чувством чак такава патка. Simple Smile 

 Laughing Все пак нека някой друг да каже, може и да има лек за това, ние поне не намерихме... Просто боята адски много захабява кърпите, може и да има, начин ама чудя се какъв ли ще е  newsm78

 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 7

 Laughing Все пак нека някой друг да каже, може и да има лек за това, ние поне не намерихме... Просто боята адски много захабява кърпите, може и да има, начин ама чудя се какъв ли ще е  newsm78

 Hug Hug Hug

То салоните са друга работа. Дразни ме, че кърпите са много твърди. Но това значи, че ги перат на много градуси, което ми харесва.
И правилото - Клиентът е винаги недоволен. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
То салоните са друга работа. Дразни ме, че кърпите са много твърди. Но това значи, че ги перат на много градуси, което ми харесва.
И правилото - Клиентът е винаги недоволен. Simple Smile

То недоволни има винаги и на всякъде, добре че при нас няма такива екземпляри...  Peace

За да не спамваме повече темата, ще е интересно да чуем и дрго мнение по въпроса...  Peace А и бегай за нова кърпа, а вече похабената я използвай за боядисване..., поне ти е любима и ще ти е приятно да се боядисваш с нея...  Laughing
Виж целия пост
# 9


За да не спамваме повече темата, ще е интересно да чуем и дрго мнение по въпроса...  Peace А и бегай за нова кърпа, а вече похабената я използвай за боядисване..., поне ти е любима и ще ти е приятно да се боядисваш с нея...  Laughing

Я, поне кажи кой ти е салонът, да си направиш безплатна реклама.
А аз отдавна съм се убедила, че трябва да се ходи на фризьор за тия работи. Ама пусто, като ме хванат бесните.
Виж целия пост
# 10


За да не спамваме повече темата, ще е интересно да чуем и дрго мнение по въпроса...  Peace А и бегай за нова кърпа, а вече похабената я използвай за боядисване..., поне ти е любима и ще ти е приятно да се боядисваш с нея...  Laughing

Я, поне кажи кой ти е салонът, да си направиш безплатна реклама.
А аз отдавна съм се убедила, че трябва да се ходи на фризьор за тия работи. Ама пусто, като ме хванат бесните.

Салона не е мой, а на семейството... за информация не съм фризъор  bowuu (само аз съм издънката) но няма да казвам каквото и да било... НЕ съм за рекламата по този начин... За инфо ние нямаме никаква реклама... който си прецени си идва... Не си падаме по тая работа с медийната реклама и т.н., рекламата я правят самите клиенти...   Peace
Виж целия пост
# 11
А Мирандичка , не така скъпа ... как без реклама ! Shocked
Я бързо спретни на вешите една рекламна кампания - виж колко хубаво си оформяш темичката .
После и ти ще намажеш - нови фитнес уреди и други глезотийки от печалбата .  Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия