Идея за костюм от вторични материали

  • 2 871
  • 7
Май не го формулирах точно, но  ето за какво иде реч. В ДГ на Дария ще имат празник на Планетата Земя и децата трябва да са облечени в костюми от материали, които са свързани със замърсяването - найлонови торбички, кофички от кисело мляко, тоал.хартия и др.подобни. Събирам идеи как може да изглежда подобен костюм? newsm78
Виж целия пост
# 1
Преди две седмици ходих на такова "ревю" на ученици. Имаше много интересни тоалети - рокля от чувал, украсена с опаковки от вафли и шоколади, пола от различни на цвят торбички и др.
Виж целия пост
# 2
потърси някъде в нета снимки от ревютата на студенти "инжинерен дизайн" от Технически Университит - София. Била съм на техни ревюта и имше много идеи- рокли от найлонови торбички, от залепени една за друга сламки, от тиксо, от разтегателна хартия- такава с каквато на места опаковат букети, от какво ли не. Ако намеря нещо ще пусна линк.
Весел празник на бонбонкта!
Виж целия пост
# 3
Брошурите на супермаркетите са добър материал, могат да се ползват като цветна хартия.
От вътрешността на ролка тоалетна хартия става разкошна корона - само изрязваш зигзагообразно (три големи триъгълника), боядисваш в жълто (можеш да украсиш с брокат) и слагаш панделка за връзване.
От найлонови торбички могат да станат хубави буфан ръкави, трябва да се пристегнат с панделка. От хубави торбички може да се спретне и принцеска рокля, обаче ще спарва вероятно.
Впрочем старите дрехи на мама също са материал за рециклиране...
Виж целия пост
# 4
От найлонови торбички стават хубави помпони
От помпоните може да стане пищна рокля, дори с кринолин
Бюстие може и от торбички, картон или нещо друго
Виж целия пост
# 5
Правила съм на дъщеря ми такъв костюм от торбички - от най-простите, розови, сини, зелени по избор. Разгъваш ги, все едно са пълни с покупки, нанизваш ги на някакво коланче и полата е готова - колкото повече сложиш, толкова по-бухнала става. Бюстие от торбичка става, като й срежеш дъното - дръжките са презрамки. Но имай предвид, че запарва.
Виж целия пост
# 6
Много благодаря на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 7
iskam o6te materiali Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия