Среща на новите кучета ---2 серия предлагам

  • 10 844
  • 334
АЙДЕ МАЦКИ МЕСТЕТЕ СЕ ТУКА,ЧЕ ЩЕ НИ БИЯТ ВЕЧЕ Mr. Green
Виж целия пост
# 1
МИМЕ НИКАКЪВ ПРОБЛЕМ ЩЕ СЕ ВИДИМ ДРУГ ДЕН ТИ ЩЕ КАЖЕШ КОГА ТИ Е УДОБНО,ЧЕ АЗ ТИЯ ДНИ СЪМ ВСЕ ДО 5 НА РАБОТА  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 2
Мацки и аз да се запиша в тази тема...

Аз очаквам с нетърпение следващата софийска срещичко  Laughing
Виж целия пост
# 3
Мацки и аз да се запиша в тази тема...

Аз очаквам с нетърпение следващата софийска срещичко  Laughing

Охооо, някой от наща група се престраши Hug Hug Hug
Давайте направо предложения за дата, на миналата срещичка се разбрахме за средата на този месец, нали!?
Виж целия пост
# 4
Чакайте и аз се запиша, че да не пропусна нещо важно!  Mr. Green

Виж целия пост
# 5
Ето ме и мен.  Hug
Не ме бройте за тази седмица че много рожденни дни има а и мъжо има в петъка  Mr. Green Малкото ми Хитлерче  Laughing А за по-забавно нали се работи в събота, та.... ooooh!
Виж целия пост
# 6
И аз предпочитам да не е тази седмица, че малко тежичко идват тези 6 работни дни . . ., но принципно съм на линия Hug
Виж целия пост
# 7
Ели, Прити, видях какво сте писали в седмичната тема... та можем да си направим една срещичка за по мента със спрайт/сметана другата седмица. Че и аз съм фен на тези напитки!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Събираме още желаещи!  Hug
Виж целия пост
# 8
Ели, Прити, видях какво сте писали в седмичната тема... та можем да си направим една срещичка за по мента със спрайт/сметана другата седмица. Че и аз съм фен на тези напитки!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Събираме още желаещи!  Hug

Айдееее на ментата . . . Mr. Green
Виж целия пост
# 9

Айдееее на ментата . . . Mr. Green

Бройте ме и мен за другата седмица с ментичка...  Laughing
Виж целия пост
# 10
Списък за среща на по мента 23.04 - 27.04:
1. Morgy
2. Veri4
3. elpet
4. pretty


Още нищо не е организирано, ама да се преброим . . .  Grinning
Виж целия пост
# 11
хахахаха човек да не ви пусне мухата  smile3534
там съм я, само пу пу да не ми мине котка път  Hug
Виж целия пост
# 12
Аз мога само да ви завиждам! Ще си седя в Смолян и ще си мисля за вас! Обаче ако заформите нещо за Май месец ме бройте, че после ще става все по-трудно да идвам до София!
А бургазлийки да не се офлянкват а да измислят нещо за тая седмица, че после кой знае кога ще можем да се съберем!
Виж целия пост
# 13
Стели вие може да се съберете на по коктейл морски бриз или нещо  такову и ний ша са пуками тука  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 14
Момичета, аз, аз съм за ментата (и спрайта)  smile3508 newsm62
Само ако може да е понеделник или сряда срещичката, че във вторник и четвъртък се уча на испански  smile3525
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия