какво се подарява при почерпка за новородено?

  • 5 683
  • 6
Доста потърсих, но не открих такава тема, какво мислите, когато таткото кани приятели да почерпи за новороденото му бебе трябва ли да му се подари нещо, струва ми се че е по-удачно като се ходи по-нататък при бебето, но все пак с празни ръце не върви, какви са Вашите идеи и мнения?
Виж целия пост
# 1
За бебето подаръци се носят на погачата или на първото ви посещение при него.А на купона ние занесохме една биберона-залъгалка с панделка и я вързахме на врата на таткото.Може и бутилка марков алкохол, ако си пада по това и пура.Поне ние така направихме.
Виж целия пост
# 2
Нещо за родителите на новороденото, а за дребосъка- при първата среща с него.
Виж целия пост
# 3
памперс със сатенена панделка /синя или розова зависи/ му се закичва на врата:) а може и лигавниче, залъгалка, чорапки:)! аз такива неща съм закачала на врата на таткото!
Виж целия пост
# 4
Пусках такава тема неотдавна, защото един пресен объркан татко ни покани да се напием заедно с него и имах няколко часа за реакция, повечето от които ми бяха заети с работа. Та в темата имаше няколко доста добри предложения.

- биберон
- памперс
- дрънкалка
- бутилка алкохол
- тапи за уши (в случай, че нищо от гореизброените не свърши работа)
Виж целия пост
# 5
Ей, благодаря Ви, страхотни сте, това за бутилката мислех и аз, но ще допълним с нещо свежо от Вашите идеи!!! newsm10
Виж целия пост
# 6
Много се радвам ,че намерих тази тема и на мене скоро ще ми предстои посещение на новородено и даже мислех да пускам темичка и аз ,но се радвам наистина ,че се поразрових  и все пак намерих доста интересна информация:)
И аз мерси Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия