Открих супер готини дрешки!

  • 3 769
  • 42
Става въпрос за дрехи, които се шият тук на ишлеме и ги продават в склада на една фирма. Намира се в сградата на "завод Витоша" на "Черни връх" 47, на 3 ет. БГ ТЕКС. Те са за испанския пазар, но остават количества и тук и са със много добро качество и на сносни цени. За възрасти от 0месеца до 8 години. Сладурски са и най-готиното, че не са популярни на всяка сергия на пазара. Освен това са наистина качествени. Купувам вече втори път и съм доволна, пак ще отида /таткото вече не ще и да чуе за отиване до завод Витоша/
Няма да съжалявате! Успех!
Виж целия пост
# 1
Благодаря, че сподели.   bouquet
Виж целия пост
# 2
А след като е склад правят ли проблем че се пазарува на дребно?
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти, че сподели.  bouquet Hug
А какво им е работното време?
Виж целия пост
# 4
Я да се запиша и аз.
А какво е сносна цена, защото всеки разбира различно.
Примерно ти какво си купила и за какви парички нещо като ориентир   bouquet
Виж целия пост
# 5
и аз да следя темата
Виж целия пост
# 6
за мак бейби ли става въпрос?
Виж целия пост
# 7
На какви цени са дрешките?
Виж целия пост
# 8
Записвам се!!!! Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 9
И аз. Кажи повече.
Виж целия пост
# 10
Ааааа и аз искам да знам за това магазинче.

Хайде кажи какви са цените.
Виж целия пост
# 11
Отговарям !!!  Laughing Работното време е от 9.00 ч. до 19.00 часа, няма проблем да си купиш и една дрешка. Цените са /ще пиша това, което аз съм купила/ блузка с къс ръкав с бродерии, с апликация между 12-16 лв, панталон дълъг - до 20 лв., рокля с бродерии, панделки и разни финтифлюшки - до 24 лв., бебешко боди с дълъг ръкав и дълги крачоли - около 15-18 лв., бански - около 20  лв. Казвам около защото има различни модели и в зависимост е различна цената. Аз пазарувам за 2 годишно момиченце. Доколкото разбрах дрехите за деца над 4 години имат малко по-висока цена. За мен лично това са прилични цени, още повече че виждам че са направени от качествени материали, а не турските буклуци дето се раздърпват и избеляват. Има якета, блузи с дълъг ръкав .... абе готино е, аз съм доволна, че го намерих, видях една залепена обявка и реших да отида.
 Grinning ако ви интересува още нещо моля питайте
приятен уикенд!!!
Виж целия пост
# 12
пропуснах - не е мак бейби, друга марка
Виж целия пост
# 13
Много ме е яд, че в събота не работят. Днес се разкарах напразно. Някой друг ако си е запланувал съботата да се откаже. Срещу тях шият дрехи на една английска фирма (забравих името на марката, имат магазин на Солунска), но там цените са доста по-високи. Харесах рокля с късо сако на 2 годишната ми дъщеря, но като чух 78лв. само за роклята се отказах. Освен това момичето, което ме обслужваше ме подразни, защото преди това попитах за цената на една поличка на етикета на която имаше три задраскани цени 52, 42, 30 и накрая се мъдреше едно незадраскано 17 и на въпроса колко струва взе да заеква  и каза, че цената варира  Shocked и всъщност струва 42лв. Тръгнахме към магазина, но по пътя си напазарувахме от магазина на Доспат и така и не стигнахме до Солунска.
Виж целия пост
# 14
да, наистина в момента не работят в събота, но ми казаха, че това е временно и в най-скоро време ще бъде отворено и в събота. Shoshi, какви са тези цени 72 лв. на другата фирма, тези направо са се побъркали .............
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия