Върпос за 2 крема против стрии

  • 3 302
  • 58
Мама Дона и Мустело, кой да си взема? Аз вече имам появили се стрии и искам да почна да ги мажа с нещо, за да може поне да намалеят. Забелязвам, че някои от тях изчезват от само себе си, други стоят, трети се появяват нови и т.н. Въртят се нещата...

В аптеката ми казаха специално за този на Мустело от 34лв или нещо такова, че е специално за вече появили се стрии, а този на Мама Дона знам, че е само против появата им... Какво ще ми препоръчате да направя?
Виж целия пост
# 1
МАМА ДОНА   bouquet
Виж целия пост
# 2
Нито едното нито другото! По време на бременноста ползвах много и различни кремове, включително и тези - и пак се нацепих яко. Мажех се тъпо и упорито сутрин и вечер, но полза никаква! Явно кожата ми не беше достатъчно еластична!
Виж целия пост
# 3
Аз не съм бременна, нито ще бъда скоро. Simple Smile Става дума за стрии при растежа просто. Нормално е да пробвам нещо, не може така човек да се остави със стриите, може пък моята кожа достатъчно еластична да се окаже, за да се възстанови от тях, поне донякъде.


Защо Мама Дона? Пробвала ли си и двата продукта? Защото нещо не ми се нрави въобще идеята да дам 30лв за някакъв бездействен крем... Wink

А и още нещо, в повечето аптеки има ли го Мама Дона, че в онази дето питах - нямаше.
Виж целия пост
# 4
И двете марки са хубави. Аз лично ползвах Мама Дона и нямам нито една стрия, но дълбоко ме съмнява това да се дължи само на крема.
Между другото, тези кремове не действат върху вече появили се стрии, а уж предпазват от появата на нови.
За новопоявили се стрии съм чела, че може да се мажат с кремове за белези, но не знам какъв е резултата.
Виж целия пост
# 5
Е вече наистина не знам какво да правя. Защото онзи на Мустела бил специално за вече появили се стрии - значи има и такива. А тези против белези... Не знам с кое да се захвана.
Виж целия пост
# 6
Няма ефект от нито единия от двата до кожа си е - по-добре се мажи с мас колкото и да ти е неприято.
Виж целия пост
# 7
Защо? Маста най-много ли помага за стрии? Чиста мас? По колко пъти на ден? Това нещо попива ли или после трябва да се мие, бърше...? Какъв ефект има...

Много въпроси. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
За мен тя има най-голям ефект! Аз имам много стрий,който през бременността мажех с какви ли не козметики,но продължаваха да се появяват още и още, в момента в който почнах да се мажа с мас не ми се появи нито една нова....за съжаление доста късно почнах с нея...Така,че не губи време с мустели,чико и т.т.
Виж целия пост
# 9
Според мен Mustela е по-добрият избор в случая.Особено с интензивния им против срии.Наподобява олио като текстура.И има доста добри отзиви при вече появили се стрии. Flutter
Виж целия пост
# 10
Значи може би да пробвам с Мустела и ако няма ефект - почвам с маста... Само дето не трябва да се губи повече време, а да се действа по въпроса, за да не се нацепя още повече, лято идва. Simple Smile

Благодаря за мненията, ако се сетите още нещо - пишете.
Виж целия пост
# 11
Между другото мас къде може да се намери? Аз вкъщи нямам ...
Виж целия пост
# 12
За вече появили се стрии - ампули на ЛИерак!!! Доста познати имаха ефект от тях - аз лично не съм ги ползвала. През бременността ползвах Мустела - горещо ти я препоръчвам за предотвратяване на стрии. Няма да сбъркаш с тези 2 продукта със сигурност. НО истината е, че трябва постоянство - всеки божи ден мазане след душ.
Виж целия пост
# 13
А защо не се мажеш първо с едния, после с другия и така. И сутрин и вечер, обилно  Grinning
Виж целия пост
# 14
Къде мога да намеря такива ампули на Лиерак?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия