ЗА АСПИРАТОРА ЗА НОС

  • 1 017
  • 21
КАК ГО ИЗПОЛЗВАТЕ И ТРЯБВА ЛИ ДА СЕ СЛАГА ПРЕДВАРИТЕЛНО ФИЗИОЛОГИЧЕН РАЗТВОР В НОСЛЕТО
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ползвала съм амо веднъж, скоро беше, когато имахме сополки. Не слагах нищо в носа  Peace Има ли му нещо на детето или само за почистване питаш?
Виж целия пост
# 2
Аз първо слагам по малко Стеримар, след което изтеглям сополките с аспиратора.
Виж целия пост
# 3
в началото се мъчех с него сега ми е много по-лесно със фитилче от салфетка
Виж целия пост
# 4
Аз първо слагам по малко Стеримар, след което изтеглям сополките с аспиратора.
Ние си купихме на Чико аспиратор и към него имаше физиологичен разтвор, но като свърши си взехме Стеримар.
Виж целия пост
# 5
Аз разтвор май само веднъж съм ползвала до сега. Иначе аспиратора ( надявам се за това питаш) го хващаш между показалеца и средния. С палеца избутваш въздуха отзад, вкарваш аспиратора в нослето, достатъчно навътре, но все пак да не нараниш ноздрата и пускаш палеца. Ако ти е хубав аспиратора засмуква веднага. Ползвала съм един миниатюрен и работа никаква не вършеше. Явно с повече въздух резултата е по-добър.
Виж целия пост
# 6
Нашия аспиратор уж е марков но трябва да споделя, че никаква работа не върши.
Не изключвам варианта и аз да не мога да се справя с него....
Виж целия пост
# 7
Ползвали сме го и без физиологичен разтвор, но напоследък ни се налага да слагаме /тъй като има или засъхнали корички или сополките са по навътре и изглежда струята ги избутва  newsm78/ - използмаме Стеримар или Низита ....
При нае е по-скоро така, стискаме гумената част на аспиратора с палеца и показалеца, леко запушваме едната ноздричка и вкарваме внимателно аспиратора в другата, след което отпускаме пръстите от гумената част /като че ли се получава неща като вакум  newsm78/ ... Ние така действаме, след като прочетохме в 1 книжка ...
При нас поне върши работа  Peace

Успех  Peace
Виж целия пост
# 8
Нашия аспиратор уж е марков но трябва да споделя, че никаква работа не върши.
Не изключвам варианта и аз да не мога да се справя с него....
И аз имам един на Чико, но нито веднуж не успях да се справя с него... Почиствам с памучени фитилчета.
Виж целия пост
# 9
Зависи от сополите  Mr. Green
Понякога със Стеримар, понякога без  Peace
Виж целия пост
# 10
Аз съм много доволна от аспиратора....не слагам физиологичен р-р...ползвам го само, когато детенце е с хрема и когато засмуквам с него запушвам с пръст другата ноздра-иначе нищо не става...
Виж целия пост
# 11
Физ.разтвор помага за втечняването на секретите.За съжаление имам доста опит с аспиратора, Иво беше с почти постоянно запушен нос, до годинката почти всяка вечер се налагаше да го ползвам.Първо издърпвах секретите ,после промивах с физиологичен разтвор , изчаквах 2-3 минути и пак почиствах с аспиратора.
За тези, които не са сигурни дали ползват аспиратора правилно- стискате го преди да го поставите в ноздрата, запушвате едната ноздра с пръст и поставяте аспиратора в другата, след което отпускате и издърпвате аспиратора.
Виж целия пост
# 12
Ползвахме такъв аспиратор докато малкият стана на 9 месеца.
Първият ни аспиратор беше на Камера съвсем обикновен и евтин, но изсмукваше всичко, но го загубихме и се наложи да вземем друг.Решихме да е по-качествен и скъп та предложиха ни на нуби - абсолютен боклук.Като видяхме че не върши работа взехме отново на Камера.
Слагах задължително физиологичен разтвор при ваденето на сополките.
Виж целия пост
# 13
Така и не можах да свикна да работя с този аспиратор.  ooooh! Най-добре ми вършат работа тънките клечки за уши, но с тях просто почиствам. Синът ми, да чукна на дърво, за сега не се е разболявал.
Виж целия пост
# 14
Хубаво е да сложиш физ. разтвор защото е полесно да се издърпа.Задължително е да запушваш другата ноздра и когато го пъхнеш в нослето не го вадиш ,а стискаш няколко пъти докато го държиш в ноздричката.Малко е неприятно за Бебчо ,но има ефект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия