На колко години се разделихте с девствеността си?

  • 13 612
  • 251

Анкета

На колко?

Опции:

На колко години се разделихте с девствеността си?Кармацома попита в една предпетъчна тема,където падна една възмУта голяма..
Спомени имате ли?И какви?Къде е сега човека,знаете ли?
Аре,вие сте!
Виж целия пост
# 1
Хм...явявам се между два отговора.
Първи курс, 19,5. Спомени има, нищо впечатлително - нито хубави, нито лоши. Човекът не го знам къде е, нито какво прави, но винаги от сърце ще му желая да го мъчат хемороиди и да му излизат цирки на гъза - последното не поради особености на сексуалната страна на връзката ни, но заради самата връзка и края й най-вече.
Виж целия пост
# 2
Хм,на малка си бях  newsm78
човека нища и да го видя  Naughty
той  даже и не разбра,че ми е бил първия,такова дебелокожо говедо беше,
иначе бях се стегнала като бастун,малко ме боля,малко кръвчица ми текна и така  Flutter
Виж целия пост
# 3
Имам спомени, приатни, не ме болеше.На 16 се предадох.Човека е от моя квартал и чат пат се засичахме.
Виж целия пост
# 4
И мойте спомени са приятни. На 16 бях. Човека го знам какво прави, засичаме се чат пат, останахме приятели.
Виж целия пост
# 5
О, доста голяма бях. На 21, почти 22 години Grinning
Виж целия пост
# 6
Да все още в квартала. С прекрасна жена и два сладки деца. Навремето човека ми беше полезен Laughing Симпатичен, хубав, не кой знае колко интелигентен, бързо разсъхнахме отношенията по моя вина.
Желая му всичко най-хубаво и винаги се спирам като го срещна.
Виж целия пост
# 7
На 18 януари, четвъртък беше.
Помня като слон. Човекът сега
е с две деца. Не са от мене.
Виж целия пост
# 8
На 16. Спомени - положителни, но като цяло - детска му работа Wink Човекът още ми е пред очите, в буквалния смисъл Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Хм...явявам се между два отговора.

и аз newsm78
Виж целия пост
# 10
на около 22 , щото имам майка  като вас , която  ме подкова яко антисексуално и ми проми мозъка   Grinning ..тя още си живее между 18 и 19 век ...
не правете така  Simple Smile
и не се връзвайе много на тия сайтове , защото къде , ако не в Нет-а можеш да си този , който искаш за няколко часа на ден - секси кучка или майче на близначки .. Grinning
Виж целия пост
# 11
Тони ти отговори ли??? Като задаваш въпроси, първо отговори за себе си  Whistling

или още си девствен Blush
Виж целия пост
# 12
Е, аз съм в отговор- на 15 навършени, почти 16  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 13
На 16 бях. Спомени има и са приятни/доколкото може да е приятна детската работа Grinning/. Той също беше на 16. Съученик ми беше. Знам го къде е и понякога се виждаме. Запазихме добри отношения и се радвам, че е така.
Виж целия пост
# 14
Добавих опцията-девствена съм..
А аз гласувах с 2-ра опция..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия