Св. Константин до яз. Батак ???

  • 3 362
  • 3
Ходил ли е някой от вас? Отзиви?
 Ако може и координати на някакво хотелче Hug
Виж целия пост
# 1
Летовището "Св. Константин" се намира над гр. Пещера.
Ходим често през зимата.

Впечатления имам от х-л "Даф Транс", ето ти информация:
Хотел ”ДАФ ТРАНС”,
Категория - 2 звезди, целогодишен
Отопление- локално парно отопление
Леглова база- 9 стаи с 1,2 и 3 легла /телевизор и хладилник/
5 апартамента
3 мезонет
Ресторант- 40 места
Бистро - 25 места
Паркинг - 20 места
За доброто настроение на гостите, хотелът предлага възможността за собствени кулинарни изяви с оборудвано барбекю в непосредствена близост до хотела.
Само за гостите на хотела е и модерно оборудваната фитнес зала и сауна.
Телефон за резервации: 0350/ 41 74, 57 85

Други места за настаняване:

Вила "Мери" - под наем, 3 стаи, местни специалитети.
Телефон: 0350/68 70, 0898872114

Хотелски комплекс “Вили”
Кафе-аперитив, ресторант, хотелска база
Телефон: 0350/37 54, 048871991, 0887575025

Хижа “Румен” към туристическо дружество “Купена” разполага с пет модерно обзаведени бунгала със самостоятелен санитарен възел. Всяко бунгало разполага с четири легла.

Виж целия пост
# 2
Благодаря Verdad  bouquet

Виж целия пост
# 3
За Даф Транс - последния път като ходихме бях бременна, преди 2 години, зимата. Персоналът е неучтив, обслужването в ресторанта е бавно. Първата вечер направиха проблем за бутилка гръцка мастика, която те не предлагаха на бара, при положение, че компанията поръча обилно и друг алкохол. На следващата вечер дори ни чакаха с бутилката сервирана на масата, ама им я подарихме и отидохме в съседната кръчмичка. Стаята, в която бяхме - тройката, беше отвратително вмирисана на цигари (аз по това време не понасях много миризми де Simple Smile) и ииииииии... така де, повече там няма да стъпя...  Аааа, и матраците и на трите легла - нищо общо с матраци, някакви дупки и бабуни... бе мани. Влизах и в други стаи, бяха по-добре от нашата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия