Hauck Sprint6

  • 435
  • 3
Търся мнение за тази количка. Ще бъдем лятно бебе и ми се иска нещо по-леко. Става за новородено, защото има изцяло легнало положение на гръбчето.



http://www.woolworths.co.uk/ww_p2/product/index.jhtml?pid=50585201
Виж целия пост
# 1
Имам такава от около 3 седмици. Много е маневрена и лека в сравнение с комбинираната ми. Купихме я, защото като се сгъне става супер малка и се събира в багажника на колата. Обаче при мен проблема е, че дръжките на се удължават, май съм прекалено висока за нея и редовно ритам металната ос, която захваща задните колела.   Blush Така, че те съветвам да пробваш да я побуташ в магазина за да прецениш сама и да нямаш като моя проблем.
Виж целия пост
# 2
За абсолютно лятна -става,но какво ще правиш есента и зимата ,като задухат ветровете?!Платът е мн.тънък и се ветрее,даже прозира.Ако желаеш-загледай се!Аз нямам такава,но в квартала съм виждала няколко-ами,ветрееят се и прозира платът.Колелата й са малки-трудно ще я буташ на неравен терен.
  Колко струва?
Виж целия пост
# 3
Цитат
За абсолютно лятна -става,но какво ще правиш есента и зимата ,като задухат ветровете?!Платът е мн.тънък и се ветрее,даже прозира.Ако желаеш-загледай се!Аз нямам такава,но в квартала съм виждала няколко-ами,ветрееят се и прозира платът.Колелата й са малки-трудно ще я буташ на неравен терен.
  Колко струва?

Ами за есента и зимата мисля да не правим дълги разходки пеша. Разполагам със собствена кола и мисля да се справям със столче и автомобил - примерно ако ми се налага да отида до лекар, до детска кухня и така нататък. Иначе живея в къща с двор и мисля там да излизаме с бебо за по-кратко. Колкото до колелата - ами и мен ме притесняват, но пък няма да я бутам по планински пътеки.
Струва 95 лева. Както и да е, вече я купихме. Ако не ми хареса, есента ще вземем нова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия