CMC International - що е то?

  • 1 819
  • 15
Чували ли сте за тази фирма? Получиш тяхна реклама с предложение за безплатна почивка в Испания, Гърция или Доминиканската република, т.е. безплатно е настаняването в хотела, пък ние трябва да си поемем пътя и храната. Дали това са поредните измамници или да жертвам 2 часа от времето си и да се видя с тях а ми обяснят за какво точно иде реч? newsm78
Виж целия пост
# 1
измама е, преди време получавахме такива неща
Виж целия пост
# 2
Не те съветвам да жертваш и секунда време за да им слушаш глупостите  Wink
Виж целия пост
# 3
Дайте, моля ви се, повече подробности какво всъщност представлява Praynig
Виж целия пост
# 4
Какво представлява... ами, в писмото пише, че можеш да избереш едно от местата, които са посочили, и да отидеш безплатно там - в нашето бяха Гърция, Австрия, Тенерифе, Доминикана.. ако се обадиш да заявиш желание да отидеш, ти се обаждат сто пъти за доуточняване - което за мен беше първото подозрително нещо, щото от писмото оставаш с впечатление, че те ти подаряват нещо, а всъщност те търсят настойчиво, като че те имат интерес от това.. както и да е.
И когато отидеш в офиса им, заедно с още 5-6 други семейства, започват да ти прожектират филмчета за Доминикана и някаква вила, и да те убеждават, че можеш да почиваш в нея за 20 дни, и то за 250 евро  Mr. Green
И после добавят - на всеки поотделно, че всъщност това става, ако закупиш някакви точки, с които в следващите 20 години да пътуваш по света.. дрън дрън, като първата ти вноска е към 5 000 лева, нататък не разбрах, щото не ми се слушаха повече глупости.. закупуваш по тази система точки, и всяка точка е едно пътуване - в случая с тях, ги закупуваш за вилата в Доминикана, и ако искаш да отидеш на друго място, търсиш по света някой, който като теб се е включил в тази система, като е купил почивка примерно в Тенерифе, и си разменяте местата.. и така, като си харесаш някое място, търсиш някой, който е закупил точки за там, и се сменяте..
Всъщност, целта на СМС е някой да се хване на въдицата и да закупи точки по тази система, а тези безплатни пътувания са просто примамката да отидеш в офиса им да те вербуват  ooooh! ако не проявиш интерес да купуваш, ти подхвърлят разочаровано "награден сертификат" за едно от местата /не по твой избор!!/ - теглят томбола в другата стая  Wink и при нас се падна Тенерифе... но при това отношение последните, с които ще отида в Тенерифе, са те...
Аз съм страшно разочарована от тях.. мислех си - като видях предложението им, че печелят от огранизацията на самото пътуване - самолетни билети, храненето, което не е включено /обяд ако не се лъжа/, и т.н. Оказа се обаче абсолютна глупост.. а, и държат да се разбере ясно, че те не са турагенция, ами са "маркетингова компания"  Wink
Между другото, и във форума вече е обсъждана темата няколко пъти, така че, можеш да потърсиш и другите теми с мнения - не че има очаровани от СМС, но все пак, по-убедително е да го видиш написано от повече хора  Grinning
Виж целия пост
# 5
Благодаря за информацията, Edelia. Права си, няма да си губя времето с тях

Цитат
Между другото, и във форума вече е обсъждана темата няколко пъти, така че, можеш да потърсиш и другите теми с мнения - не че има очаровани от СМС, но все пак, по-убедително е да го видиш написано от повече хора 


Уж пусках търсачката, но никакви резултати не изкара. newsm78 Ще пробвам пак
Виж целия пост
# 6
Ами, ако се доверяваш само на мен, няма нужда да търсиш повече  Grinning
Когато аз търсех информация за тях, попаднах на един форум в ДИР, където ставаше пределно ясно, че "безплатен обяд няма", и че "безплатно е само сиренцето в капана", както и че ако си платиш поотделно пътя, плюс храненето, което не е включено, се плати на място, "късметлийската" екскурзия излиза колкото да си купиш цял пакет почивка+път+хранене от някоя туристическа агенция, че дори и по-евтино чрез агенцията.. но тъй като аз приемам с много резерви написаното по форумите, и изобщо в нета... реших лично да се убедя  Confused и резултатът беше този, който описах..
Между другото, тук веднъж имаше питане за тях от едно момиче, шефа на фирмата, в която работеше явно беше закупил тези точки - и пращаше служителите на почивка всяка година. Иначе отделен човек според мен е абсурд да си закупи възможност цял живот да пътува по 5 звездни хотели по света  newsm78 освен ако не е скучаещ милионер примерно.. защото купуваш 50 точки  Shocked а 1 точка мисля че беше едноседмична почивка... незная защо като "маркетингова компания" не са съобразили от СМС, че като разпращат писмата си по пощите на съвсем произволни хора, едва ли ще попаднат на много желаещи пътешественици  Thinking  но вероятно и един прекаран на година им е достатъчен  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Мдааа наистина преди време имате тема за тези СМС и последната, която се изказах - бях аз и след това темата потъна в небитието, тъйкато моето мнение беше единственото хубаво.

Та аз лично ходих на тяхната наградна екскурзия и мога да ви кажа, че не беше измама. Вярно беше преди 2 години, но....всичко е документирано Simple Smile
Единственото лошо нещо беше, че ни забавиха багажа с една нощ и после трябваше да ходим до летището да си го вземем (тъй като все още не бяхме членове на ЕU), но СМС нямат нищо общо със самолетните компании.

СМС само направиха резервацията 1 месец преди пътуването, за всичко останало аз се погрижих - в смисъл билети и застраховка.
Най-хувабото нещо което ми се случи там е сътворяването на близнаците, така че аз наистина мога да съм само доволна от СМС Simple Smile))))

Това е. Ако някой наистина иска да отиде и иска по-точнаинформация - да пише
Виж целия пост
# 8
Това е. Ако някой наистина иска да отиде и иска по-точнаинформация - да пише

Ето пиша Sunglasses Аз искам информация, нали за това съм пуснала темата. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
ми дадох ти... какво по-конкретно?
Виж целия пост
# 10
Ами всичко.  Embarassed Laughing Имам ли право на избор от дестинациите, които са посочили или те решават. Трябва ли да кукувам бонус точки и т.н.
Виж целия пост
# 11
нямаш право на избор, квото дадат това е. Не трябва да купуваш точки.
Виж целия пост
# 12
Та аз лично ходих на тяхната наградна екскурзия и мога да ви кажа, че не беше измама. Вярно беше преди 2 години, но....всичко е документирано Simple Smile

Да, всъщност, аз не казвам, че екскурзията е измама - можеш да отидеш на нея /предполагам де, нямам намерение да ходя/, но не можеш да избереш дестинацията, не съм сигурна обаче, че излиза по-изгодно, отколкото да си купиш целия пакет от тур агенция - с което се обезсмисля тяхната "награда". А и в писмото изрично пише, че тя не е обвързана с членство в клуб и т.н., а на практика целта им е да постигнат точно това, а не просто да ти дадат наградно пътуване... абе с една дума, на мен не ми харесаха изобщо  Mr. Green могат да помислят за по-уместни начини да си намират клиенти, нали са маркетингова компания все пак...

Поздравления за близнаците  Hug наистина имате хубав спомен!!
Виж целия пост
# 13
Edelia - не искам да се заяждам, само да уточня

Туй нещо дето го дават му казват ПОДАРЪК, т.е. когато получаваш нещо като ДАР в много рядки случаи и при особени ситуации съдържанието му може да бъде избирано, което значи, че няма как да си избереш сам дестинацията. 

За цената  .... ние ходихме 2 възрастни и едно дете. Билетите грубо струваха 1000Е, похарчихме още 250Е за хранене и 300Е за екскурзии с рентакар. Спахме в апартамент 4 звезди(всеки ден почистваха и сменяха бельото), имаше страхотен басейн и спортен център. Хранихме се по заведения. За справка сега пуснах напосока едно търсене за  Тенерифе.На първия сайт, който ми излезна цените са от 1750лв ( за справка http://www.calisto.biz/index.php?r=314) за човек. Нека всеки сам да смята от там насетне, като принципно за дете се взимат между 60-75% отцената за възрастен. И едва ли в тази цена влизат екскурзии из целия остров с кола:)

А това с точките и седмиците е толкова стара схема измислена от евреин. Дали те не умеят да печелят пари ?

Пак ти казвам хич не искам да се заяждам нито пък да се дракосвам с теб или да влизам в конфликти. Нито искам  да влизам в ролята на адвокат на СМС, защото определено хонорар няма да получа. Но не ми харесва човешката черта да очерняш нещо, без да си го изпитал. Къде отиде поговорката "око да види, ръка да пипне?"

Благодаря за близнаците, надявам се да са живи и здрави и да не останат само спомен.

Ако ли пък на някой му се ходи в Тенерифе и не вярва на СМС (няма нищо лошо) то като човек бил  в Тенерифе ( http://www.regencyresorts.com/maineng.htm) мога да го препоръчам за едноседмична почивка с безплатно спане на същото място, на което ние бяхме.
Виж целия пост
# 14
Благодаря за близнаците, надявам се да са живи и здрави и да не останат само спомен.

Остави ги СМС, но ей това направо ме потресе  Shocked
Ако думите ми са прозвучали така, наистина съжалявам, не ми е минало през ума дори, честно  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия