Герикапс и кръвотечение

  • 5 067
  • 8
Здравейте!
Вчера ми беше 10 ден от цикъла и все още имах леко зацапване / на 13.03. имам направена лапароскопия/.Бях на преглед, док каза че всичко е ок.Предписа ми Герикапс за зацапването.След като започнах да го пия кръвотечението се засили, даже имам малки съсиреци.Имам и леки болки в яйчниците.[size=14pt]Може ли това да е следствие от Герикапса?????[/size]
Междудругото М. ми е страшно обилен, а този път беше кошмарен.
Виж целия пост
# 1
Възможно е. Пий витамин С, калций фосфо и ако продължава  да е така обилен - пак на лекар.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти Lali! newsm51
Надявам се днес да спре, защото иначе бебеправенето отива по дявола.  Praynig
И още нещо да кажа.Вчера и онзи ден си правих тест за ову.Естествено (-), но все пак се появи втора мнооого бледа чертичка.Днес като го направих я нямаше.Това много ме депресира Sad
Вчера на УЗИ се видя фоликул 17 мм и чакаме ову да настъпи на 14-15 ден.А с този теч си мисля, че такава няма да настъпи.
Оооох, вече не знам какво да си мисля, много съм объркана! newsm78
Виж целия пост
# 3
Абстрахирай се от кръвотечението и правете секс защото има вероятност фоликулът да се е спукал вчера/днес.
Спри герикапса.
Виж целия пост
# 4
И аз си мислех да го спра.Ама не знам кой дявол ме накара да го пия сутринта.Но вече край, спирам го!Много странно ми е, защото направо си усещам яйчниците/ все едно се свиват и отпускат-точно както след лапарото/.Кръвотечението ми стана светлочервено, даже отвреме на време бие на оранжево.И изтича като слуз, даже на тоалетната хартия е кръв примесена с нещо като бяло течение.
Ох направо ме е срам, че написах всичките тези неща  Embarassed
Но за първи път се следя толкова съредоточено и имам нужда от съвет.
Виж целия пост
# 5
Не се вглеждай толкова, важното е да не е кръвоизлив.
Виж целия пост
# 6
Еми не мога, за съжаление.Толкова много го искаме това бебе...Благодаря ти за всичко, което ми каза.   bouquet
Между другото - сексът вече не е мираж.  Wink
Виж целия пост
# 7
Искам да питам нещо.Може ли да има ову и да се забременее при условие, че имам кръвотечение?
Виж целия пост
# 8
Да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия