отслабвалас топла вода?

  • 1 315
  • 8
здравейте искам да попитам отслабвала ли е някоя от вас с топла вода?сутрин на гладно се пиело чаша топла вода.помага ли? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Помага за перисталтиката на червата определено... Grinning
ама да те накара да отслабнеш..не е толкова лесно Laughing
Виж целия пост
# 2
На мен и на перисталтиката не ми действа. Истината е, че с вода не се отслабва - било то да гълташ лед или да гълташ пара... Отслабва се с диета - режеш въглехидратите - картофи, ориз, тестени изделия - и увеличаваш движението на макс.
Виж целия пост
# 3
Ето и една друга темичка  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167783.0

Пиенето на топла вода помага за регулирането на корема и навременното освобождаване на червата, само ако имаш проблем в това отношение... Но не можеш да разчиташ само на нея, трябва и малко спорт и диетака лека...  Peace
Виж целия пост
# 4
За отслабване с топла вода....малко наивно ми звучи.
Аз съм пила топла вода с изстискан сутрин сок от лимон за перисталтиката на чревцата- трябва да знаете че действа много добре!
Виж целия пост
# 5
благодаря момичета,но аз нямам воля за диета.синът ми е на 4год. и аз все започвам и после спирам.можеби за това ми се искаше да има и по лесен и мързелив начин,но уви.все пак ви благодаря.  bouquet
Виж целия пост
# 6
 Peace имаше една лимонова диета
топла вода и лимони   bouquet
Виж целия пост
# 7
благодаря момичета,но аз нямам воля за диета.синът ми е на 4год. и аз все започвам и после спирам.можеби за това ми се искаше да има и по лесен и мързелив начин,но уви.все пак ви благодаря.  bouquet
Миличка ако ти кажа колко хора го търсим тоя мързелив начин на отслабване, ама...до сега не е измислен, ни хапчета, нито води, нищо не помага без диетка и спорт! Но заповядай при нас в някоя от темичките. Там поне ще се надъхаш малко!  Hug
Виж целия пост
# 8
Само от едната топла вода няма да отслабнеш,но поне сутрин няма да имаш проблеми с ходенето до тоалетна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия