Каква е тази професия "Бариста"?

  • 7 840
  • 17
За пръв път чувам такава професия,но ми стана интересно и реших да кандидатствам за такава длъжност в Сл.бряг.Знам само ,че е заведение в което се приготвя голям асортимент от кафе.Разбрах ,че това са верига заведения и има в София и Варна.Някой да има информация?
Виж целия пост
# 1
чисто и просто "барман"...
Виж целия пост
# 2
чисто и просто "барман"...
newsm09 Въх уби ма,никога нямаше да предположа
Виж целия пост
# 3
чисто и просто "барман"...

Ха. Барман в женски род ли?  newsm78
Виж целия пост
# 4
чисто и просто "барман"...

Ха. Барман в женски род ли?  newsm78

не, в мъжки, в женски било bariste Simple Smile. използва се за бармани, които сервират предимно различни кафе-напитки.
Виж целия пост
# 5
А полирчик (не е за полирване, май newsm78)
Ето какво пише за нея. Брат ми иска да кандидатства:



Описание и
Изисквания КОГАТО:
- Мислиш, че много дълго си чакал/а!
- Чуваш, че имало и по-големи заплати!!
- Виждаш, че "Спунк" е изчезнал безвъзвратно!!!

ВРЕМЕ Е ДА … направиш крачка към ЕЙЧ АР ГРУП!

ЗАЩОТО ТИ:
СИ ТРЪГНАЛ/А ОТ:
- Ранния си усет за собствените си сръчни ръце и знаеш, че с тях можеш да правиш чудеса;
- Желанието да работиш нещо мъжко, където да си Цар /с главно Ц, нали забиляза? Simple Smile/.

ПРЕМИНАЛ/А СИ:
- През техникум, където не само, че си изтъркал доста чифта дънки, но и си затвърдил техническите си уменията;
- През липсата на какъвто и да е трудов опит, но искаш да ти се даде шанс, искаш световен мир и храна за бедните сомалийски деца!

И ИСКАШ ДА СТИГНЕШ ДО:
- Фирма, в която ще можеш да работиш и да бъдеш себе си;
- Заплащане, което да ти осигурява финансово спокойство при обикалянето но нощните заведения!
 

- Да бъдеш “ПОЛИРЧИК ", Реф. № ДПЛ-П
и
- Да си в основата на забавлението на човеците Simple Smile !

И ТЕ МОЛИМ:
- Да ни изпратиш в електронен вариант автобиографията си и по-по-най-хай-НЕлюбимата си снимка;
- Да отговориш кратко на въпроса ни: „На колко фльонги си връзваш връзките на обувките?”;
Виж целия пост
# 6
А полирчик (не е за полирване, май newsm78)
Ето какво пише за нея. Брат ми иска да кандидатства:

.......................


А, стига, бе!  ooooh!
И аз искам да кандидатствам!  Mr. Green
Ама няма да ме вземат, щото не съм учила в техникум, какъв позор за мен!  Embarassed Ама пък съм женена за един, дето има завършени цели 2 (два!!!) техникума, та дали няма да може, а? Даже спя с него в едно легло!   Mr. Green Praynig
 Joy
Виж целия пост
# 7
А полирчик (не е за полирване, май newsm78)
Ето какво пише за нея. Брат ми иска да кандидатства:

...

колкото повече я чета, толкова повече ми се струва, че става дума точно за полирване, само не съм сигурна на какво  newsm78... и тези фльонги на връзките на обувките ме объркват...
Виж целия пост
# 8
Таз обява ми е ясна като в мъгла,кой какво ще полира обаче -не  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
бариста е този, който прави кафетата в кафе-веригите тук. Преминават и обучение и получават сертификат. Предполагам заведението е Costa  Sunglasses
Виж целия пост
# 10
бариста е този, който прави кафетата в кафе-веригите тук. Преминават и обучение и получават сертификат. Предполагам заведението е Costa  Sunglasses
Да за същата верига става въпрос
Виж целия пост
# 11
бариста -стана ясно
 ама полир4ик - тъи го виждам 4е не от полиране произлиза  а от "поли" (мн.4. )
Виж целия пост
# 12
бариста е този, който прави кафетата в кафе-веригите тук. Преминават и обучение и получават сертификат. Предполагам заведението е Costa  Sunglasses

и аз мисля така - това е кафеджия Wink
Виж целия пост
# 13
полирчик си е баш полирчик - шлайфист на метали.
Виж целия пост
# 14
Да, бариста си е кафеджия. Примерно в Онда барманът не е барман, а бариста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия