Консултации

  • 604
  • 13
Колко често ходите на консултации в седмия месец?От началото на бременността си ме викат 1 път в месеца за да ме претеглят,измерят кръвното и обиколката на талията.До сега на видеозон са ме гледали 2 пъти и 2пъти са ми вземали кръв за изследвания.Слава богу че бременността ми протича без сериозни проблеми,защото държавните поликлиники са под всякаква критика!Не си ли плащаш никои пет пари не дава за теб!!!
Виж целия пост
# 1
По принцип до 9-я месец е по веднъж месечно. После става всяка седмица, а при преносване - всеки ден
Виж целия пост
# 2
аз ходих всеки месец по 1 път на консултации, само в деветия месец на 2 седмици.
Виж целия пост
# 3
аз ходих всеки месец по 1 път на консултации, само в деветия месец на 2 седмици.


и аз така  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз всеки месец ходих по веднъж. Даже в началото на 9-ия ме извикаха да пусна изследвания и да си взема обменната карта и направлението за хоспитализация. Това е по здр. каса.
А при док на частно и при който родих от началото на 9-ия ходех всяка седмица (преди това на около месец и половина).
Виж целия пост
# 5
Веднъж месечно до 9-я месец. После всяка седмица. Но принципно всеки път ме гледаха на видеозон от самото начало на бременността. И не са ми искали и стотинка. не се притеснявай да си търсиш правата и настоявай да те гледат на УЗ-то Peace
Виж целия пост
# 6
1 път, като влязох в 9 всяка седмица.
Виж целия пост
# 7
Веднъж месечно,в 8я 2 пъти и после родих в началото на 9я.
Виж целия пост
# 8
В 8-мия започнах да ходя на всеки 2 седмици. Дотогава веднъж в месеца. После родих 9 дена преди термина си и в 9 месец имах само 1 консултация.
Виж целия пост
# 9
Като се влезе в осмия консултациите стават 2 - на 2 седмици. В деветия - всяка седмица, а в десетия - всеки ден, докато родиш. Аз в десетия ходих на запис на тонове през ден.
Виж целия пост
# 10
аз ходих всеки месец по 1 път на консултации, само в деветия месец на 2 седмици.

Да, така е при нормално протичаща бременност. Peace

Впак, ако имаш някакви притеснения, "притеснявай" докторите по- често. Wink
Виж целия пост
# 11
по добре ходи на  всеки 2седмици да те гледат-да ти наблюдават и околоплодните води и всичко,за да си по сигурна и спокойна-8месец е рисков такаче пази се и по често на лекар
Виж целия пост
# 12
До преди две седмици ходих веднъж в месеца всеки път ме гледаха на УЗ и давах изследвания.Сега ме викат на три седмици след което ми обясни доки че ще ме вика на две седмици и после постоянно за да се следят тоновете и водите.
Виж целия пост
# 13
на всеки 3 седмици Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия