Моля помогнете-имам въпрос?

  • 1 375
  • 7
Скъпи момичета,
Искам да ви попитам възможно ли е да си бременна с кървене и да имаш овулации през тези месеци, или по-точно фолекули, които се пукат/говоря за около2-3 месеца. Моля помогнете ако сте чували подобно нещо.
Виж целия пост
# 1
КОгато си бременна, не овулираш. Бременна с кървене и овулация, на мен ми звучи като небременна. Съжалявам!

Забелязвам че много момичета имат проблеми да приемат факта че и тоя месец не е станало и дори след като лелката е дошла и отминала, продължават да се надяват че това тяхното е цветна бременост. По-принцип не че е невъзможно, но това се случва доста рядко. Какво те кара да мислиш че си бременна след като имаш кървене и ову?
Виж целия пост
# 2
Това, което казваш не е точно така.
Има случаи на бременност с кървене и овулации/не знам дали могат да се нарекат точно така/, но излизат фоликули, които се пукат и изтичат с това кървене.
Такива случаи са МНОГО, МНОГО редки, повтарям РЕДКИ.
Може при гостът да е точно това.
Виж целия пост
# 3
Би ли обяснила какво означава:

Цитат на: Дара

.... излизат фоликули, които се пукат и изтичат с това кървене.



За първи път чувам за кървене, при което изтичат фоликули.  Shocked
Виж целия пост
# 4
Не мога да ти обясня, защото не го разбирам добре, но със сигурност знам, че фоликулът не се превръща в киста, а дали изтича или отива някъде си ,казал ми беше доктора, но не обърнах внимание, само другото запомних, че е много рядко , но възможно явление.
Виж целия пост
# 5
За кървене - да, но овулация не можеш да имаш.Спукан фоликул не означава овулация непременно, някой път е празен.
Виж целия пост
# 6
Искам пак да кажа, че това чудо се случва безумно рядко.
Да не вземат сега всички да си мислят, че са цветно бременни.
Първо течението е по-различно -- водно, алено розово и лигаво/така ми е обяснено/, второ трябва да имаш + тестове, трето лекарят ти трябва да те наблюдава и четвърто погледнете в мамешкия форум -- там има майчета кървяли до 7 месец РЕДОВНО.
Но само отговарям на госта,
Иначе нека сме наясно, че не е правило, а изключение.
А ти госте , защо не огидеш на лекар?
Защото със сигурност знам, че и това да е поне матката ти ще покаже, че си бременна, ако в началото не се вижда.
Виж целия пост
# 7
При бременност няма овулация! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия