какво ще кажете за Нареченските бани?

  • 8 275
  • 9
Пуснах търсачката,но  не открих нищо. Оказа се,че почивката ни във Велинград отпада, защото всичко е заето за почивните дни в края на месеца или поне всичко на относително поносими цени. Затова се насочих към Нареченските бани. Някой бил ли е там?Ако може и някакви координати:)
Виж целия пост
# 1
Зимата , пътувайки за Пампорово , ми направи впечатление , че са супер западнали . Особено Наречен градчето все едно беше изоставено и никой не живее там  .

Ето ти разни хотелчета там : http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?city=1938
Виж целия пост
# 2
Зимата , пътувайки за Пампорово , ми направи впечатление , че са супер западнали . Особено Наречен градчето все едно беше изоставено и никой не живее там  .

Ето ти разни хотелчета там : http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?city=1938
Наистина изглеждат западнили Rolling EyesА една позната ми по прехвали чак.
Виж целия пост
# 3
Голяма грешка ще бъде да отидете там. Много е зле това местенце
Виж целия пост
# 4
Минахме на път за Чепеларе през селцето и баните, много е зле положението  Rolling Eyes Селцето си е доста западнало, баните уж по-добре, но пак е едно пусто такова  Tired
Виж целия пост
# 5
В Нареченски бани  леля ми ходиди всяка година да си лекува нервите и повечето почиващи там са възрасни хора. По добре отидете в село Ягодино, Гела, Широка лъка или Триград - мисля че ще ви хареса много повече  Grinning
Виж целия пост
# 6
В Нареченски бани  леля ми ходиди всяка година да си лекува нервите и повечето почиващи там са възрасни хора. По добре отидете в село Ягодино, Гела, Широка лъка или Триград - мисля че ще ви хареса много повече  Grinning
А някакви координати в с. Ягодино:)
Виж целия пост
# 7
Нареченските бани съм ги запомнила с това,че баба ми и дядо ми ходеха там всяка година на почивка и се връщаха страшно доволни!Баба ми говори за Наречен,като за Бора Бора CrazyВинаги се връщаше от там с куп нови приятелки,все над 65 години.Явно мястото е много пенсионерско,но самите пенсионери адски си го хвалят!
Виж целия пост
# 8
Тц, няма да ти хареса. Ако не държиш на минералната вода, по-добре се насочи към друго място в Родопите.
Виж целия пост
# 9
аз съм ходила само лятото, защото имаме вила в региона - природата е красива, но като цяло няма какво чак толкова да се види и хотелите изглеждат позападнали... иначе обаче е на половината път Пловдив - Смолян, така че с кола доста може да се поскита  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия